Upiorna rodzinka. Spokojnie, to tylko rycerz bez głowy!

Wydawnictwo: Publicat
Upiorna rodzinka
agnieszka

Generalnie nasz dom funkcjonuje w miarę normalnie, to znaczy wstajemy rano, jemy śniadanie, idziemy do szkoły, a rodzice do pracy. Tyle tylko, że oni tak naprawdę do żadnej pracy nie idą... I tu zaczyna się cała nasza skomplikowana historia... Nie znajdziecie drugiej takiej rodzinki na całym świecie. Wydawało Wam się,że to właśnie Wy macie upiorną rodzinkę? Przeczytajcie koniecznie tę książkę, a zmienicie zdanie! W tym odcinku: - kto wygrał w szachowym pojedynku - czy w Wieliczce można spotkać prawdziwego ducha podziemi - jak wypadło straszenie bardzo nietypowego gościa Potwornego Pensjonatu

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/upiorna-rodzinka-spokojnie-to-tylko/

gabrysia | 2012-10-26
Przeczytana: 25 października 2012

Nic wielkiego się nie działo i wszystko wyglądało tak sztucznie i normalnie (jak na dom wariatów) tylko nie rozumiem jak jakiś normalny ojciec będzie się tak silił by wygrać z własnym synem. Ten tytuł powinni zmienić na,,Spokojnie to tylko tata bez głowy" ale ogólnie może być.

Itak | 2016-10-21
Przeczytana: 11 czerwca 2008