Upiorna rodzinka. Rychły zgon czyli można skonać ze śmiechu!

Wydawnictwo: Publicat

Zupa z trupa i inne przerażające dania oraz niesamowicie smakowite przygody. Czasami zastanawiam się czy my w ogóle jesteśmy zwyczajną rodziną? W zasadzie nasz dom funkcjonuje w miarę normalnie, to znaczy wstajemy rano, jemy śniadanie, idziemy do szkoły, a rodzice do pracy. Tyle tylko, że oni tak naprawdę do żadnej pracy nie idą... I tu zaczyna się cała nasza skomplikowana historia... Nie znajdziecie drugiej takiej rodzinki na całym świecie. Wydawało Wam się,że to właśnie Wy macie upiorną rodzinkę? Przeczytajcie koniecznie tę książkę, a zmienicie zdanie! W tym odcinku: - czy udało nam się namówić pewną panią do zjedzenia musu z gąsienic - dlaczego nauczycielka od plastyki nie chce już z nami rozmawiać o sztuce - jak straszyliśmy gości pod nieobecność rodziców.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Nightcrawler | 2014-10-28

Cała ta seria kojarzy mi się z dzieciństwem :) Cudowna! Taka rodzina Adamsów :>

gabrysia | 2012-10-15
Przeczytana: 14 października 2012

Bardzo zabawna i zaskakująca.Ciągle coś się dzieje i często wychodzi z tego niezły bigos!Ma 122 strony i jest idealna dla dzieci w wieku 8-12.

Symphonica | 2012-06-11

Zabawne historie upiornej rodzinki są dobrą lekturką dla najmłodszych:P

SoOllie | 2011-01-24
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki