Topaz w światłach rampy

Wydawnictwo: Akapit Press

Topaz jest w swoim żywiole w Szkole Aktorskich Brylantów wie, że na pewno zostanie gwiazdą! Gdy wróżka przepowiada jej, że nigdy nie uda jej się odnieść sukcesu, puszcza to mimo uszu. Jednak gdy jej przełomowa rola w filmie kończy się występem jedynie jej lewego łokcia, Topaz zaczyna powoli wierzyć w przepowiednię. Teraz stara się o kolejną wielką rolę tym razem musi zmierzyć się ze swoją rywa

Aiwlys | 2013-01-22
Przeczytana: 2007 rok

Cóż, mało zaskakująca książeczka, kolejna z tej serii i kolejna, którą przeczyta się w godzinę i zapomni. Akurat w tym tomiku jak nigdzie indziej irytowała mnie główna bohaterka, zbyt naiwna, łatwowierna.

super ksiażka szybk sie ją czyta polecam każdemu

pia | 2016-06-27
Na półkach: 2016, Przeczytane