Tropy umarłego

Okładka książki Tropy umarłego Peter James
Okładka książki Tropy umarłego
Peter James Wydawnictwo: Buchmann Cykl: Roy Grace (tom 4) Seria: Fabryka Kryminału kryminał, sensacja, thriller
Roy Grace (tom 4)
Fabryka Kryminału
Dead Man's Footsteps
Buchmann
2011-09-21
2011-09-21
Anna Cichowicz

Cała książka troszkę gorsza od poprzedniczek, ale zakończenie, ooo, kurwa! Noo, aż przebieram łapkami, ale czytać będziemy jutro.

dla mnie dość przewidywalna, choć ostatnie zdanie dość zaskakujące....

dla mnie dość przewidywalna, choć ostatnie zdanie dość zaskakujące....

Peter James jak na razie mnie nie zawiódł. Książka wciągająca od pierwszych stron. Pisana z trzech różnych perspektyw powoduje, że trzeba się skupić na początku, aby się nie zgubić. Książka rewelacyjnie przemyślana i napisana. Trzyma w napięciu do samego końca.

Na początku musiałam się skupiać na tych wszystkich datach, ale jak już się rozkręciło, to nie mogłam się oderwać. Zakończenie, co rzadko mówię, 10 na 10. Polecam :)

Audiobook
Może początek nie za dobry. Jakoś nie mogłam się wsłuchać, choć to chyba moja wina.. Ale! ta końcówka. To zakończenie! Obiecujące. Czekam z niecierpliwością na kolejną część.

Audiobook

Trochę wolno rozkręcała się akcja, nie mogłem się wgryźć w nią, ale później wciągnęła i mozno zainteresowała. Polecam

Peter James chyba nigdy mnie nie zawiódł, tak jak i tym razem. Książka świetna, od samego początku mega wciągająca. Pisana z trzech różnych perspektyw, ale każdy ma przeczucie, że wszystkie trzy się połączą. I tak się dzieje - nie ma w tym tajemnicy, i to nie spoiler.
Książka świetnie pomyślana, rewelacyjnie napisana i poprowadzona.
Polecam!

Książka świetnie pomyślana, rewelacyjnie napisana i poprowadzona.
Polecam!

Początek trochę ciężki do przebrnięcia, autora stać na więcej ale wciąż jest to dobra książka karyminalna.

Kolejny udany tom z cyklu "Roy Grace". Peter James znowu udowodnił, że potrafi ciekawie pisać i wymyślać wciągające fabuły. Do tego doby pomysł z nawiązaniem akcji do zamachów z 11 września 2001 roku. Na zakończenie bardzo intrygujące ostatnie zdanie. Już nie mogę doczekać się kolejnej części.
Polecam :)

Polecam :)