To Have and to Hold
miłość, przysięga, ślub, wesele, uczucia
dona

„I ślubuję Ci miłość,,." to najważniejsze słowa w życiu dwojga kochających się ludzi. „I ślubuję Ci miłość..." to cztery opowiadania o ślubach i weselach. Tych, które już były, tych, na które czekamy i tych, które właśnie trwają, Debbie Macomber - PIERWSZY, KTÓREGO SPOTKASZ Suknia ślubna ciotki Milly miała magiczną moc: wystarczyło ją przymierzyć, aby pierwszy napotkany mężczyzna został...

Debbie Macomber - PIERWSZY, KTÓREGO SPOTKASZ
Suknia ślubna ciotki Milly miała magiczną moc: wystarczyło ją przymierzyć, aby pierwszy napotkany mężczyzna został twoim mężem.

Barbara Bretton - DWA RAZY „TAK"
Po wielu latach, jakie minęły od ich rozwodu, Sunny i Robert postanowili pobrać się ponownie, Oby tylko przeżyli własny ślub!

Rita Clay Estrada - UCIECZKA PANNY MłODEJ
Przystojny, odpowiedzialny, Timothy był idealnym kandydatem na męża. Do szczęścia brakowało tylko jednego - aby Kathi naprawdę go kochała.

Sandra James - PANNA MŁODA W KOLORZE BLUE
Gdyby Kate po raz pierwszy brała ślub, przywiązywałaby ogromną wagę do każdego szczegółu, Ale tak nie było i świadomość tego uwierała ją niczym drzazga.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1994

źródło okładki: www.harlequin.pl