Noddy, zrób to sam!

Wydawnictwo: Egmont Polska
Nikodem

Noddy troszkę się leni. Chce, żeby Wielkouchy wszystko za niego robił, na przykład otwierał słoiki z dżemem, a nawet wiązał mu sznurowadła! Wielkouchy jednak wie, co zrobić, żeby Noddy był bardziej samodzielny...

źródło opisu: http://www.empik.com/noddy-zrob-to-sam-blyton-enid,1236,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/noddy-zrob-to-sam-blyton-enid,1236,ksiazka-p

Ida | 2017-03-11
Przeczytana: 11 marca 2017

malewielkieksiazki.blogspot.com
Noddy wydawał nam się zawsze bardzo samodzielnym i niezależnym bohaterem, a tutaj niespodzianka...Noddy biega ze wszystkim do Wielkouchego i prosi go o pomoc, nawet przy zawiązywaniu sznurowadeł. Ups! Prawdziwe zaskoczenie.
Wielkouchy ma już dosyć tych ciągłych odwiedzin i opracowuje plan nauczenia Noddy'ego samodzielności. Plan jest niezbyt skomplikowany i nawet małe dziecko, oglądając tę książkę, go przejrzało, ale to nie szkodzi. Plan zadziałał, a mały czytelnik dowiaduje się, jak można w prosty sposób, samemu sobie poradzić z różnymi sprawami i, że nie jest to żaden kłopot, a wręcz przeciwnie, powód do dumy i dobrego samopoczucia.
I o to właśnie chodziło Wielkouchemu, o to również chodzi rodzicom. :)
Bohater i ilustracje wprost z telewizyjnej bajki, a można posłuchać historii z Miasteczka Zabawek, bez włączania ekranu telewizora, komputera itp. urządzeń...i o to też chodziło ;)

Wiktoria Wasielewska | 2012-11-30
Miśka | 2012-11-30