Anatomiczne podstawy zaburzeń neuropsychiatrycznych

Anatomy of neuropsychiatry
978-83-7609-356-7
zdrowie, medycyna
wildfemale

Aktualne tłumaczenie angielskiego podręcznika dla psychiatrów, neurologów i neurobiopsychologów.

źródło opisu: Elsevier Urban& Partner, 2011

źródło okładki: http://www.elsevier.pl/ksiazka/anatomiczne-podstaw...»

wildfemale | 2011-12-31
Przeczytana: 31 grudnia 2011

Jest to bardzo kompetentnie napisana i aktualna książka dotycząca zagadnień wymienionych w tytule. Zdecydowanie powinni ją przeczytać wszyscy anatomowie oraz neurolodzy i psychiatrzy. Lektura wymaga uprzedniej biegłej znajomości neuroanatomii.
Atutem książki jest to, że dołączono do niej płytkę zawierającą przeszło dwie godziny preparowania mózgu na tępo. Szczerze mówiąc, nieczęsto ogląda się takie materiały. Minusem jest to, że płytki DVD nie opatrzono polskimi napisami. Wykształcony czytelnik i tak na pewno zrozumie, jednak skoro książka została przetłumaczona, to wydawnictwo powinno zapłacić tłumaczowi także za przekład płytki.

kruk801 | 2016-12-26
cloudy | 2016-10-09