W poszukiwaniu blasku księżyca

Tłumaczenie: Iwona Drabot
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A little moonlight
dona

Serena już dawno wyzbyła się wszelkich złudzeń. Poświęciła się opiece nad samotną matką. Cicha, pracowita dziewczyna cieszyła się tym, że jest komuś potrzebna. Ale Marc ter Feulen, lekarz z Holandii, który został jej nowym pracodawcą, zmienił wszystko w jej życiu. Arogancki, wymagający i pozornie nieczuły na potrzeby innych, był człowiekiem, jakiego Serena nigdy przedtem nie spotkała. Mimo to sprostała wyzwaniu. Jej jedynym problemem było to, że mimo usilnych starań zakochała się...

źródło opisu: Harlequin, 1995

źródło okładki: www.harlequin.pl

Kasia1101998 | 2016-02-18

Strasznie mi było żal Sereny przez zachowanie jej matki. Nikomu nie życzę takiej matki. Książka dobra :)

książek: 1910
izomorfia3 | 2013-09-11
Przeczytana: 11 września 2013

Słabe-to już było ta sama historia w "Zakochany profesor" z tym ,że tamta jest lepsza :)
25-...40?

DziewczynaSzekspira | 2016-09-12