Zaręczyny po angielsku

Tłumaczenie: Halina Kilińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Engagement Effect
dona

Betty Neels - Droga do szczęścia Niektórzy ludzie unikają zmian, wystrzegają się gwałtownych posunięć. Dlatego James nie zerwał zaręczyn z kobietą, której nie kochał. A powinien, skoro coraz częściej rozmyślał o spotkanej w niezwykłych okolicznościach Philly. Jednak i ona boi się walczyć o szczęście. Jedno z nich musi zrobić pierwszy krok... Liz Fielding - Paryż może zaczekać To miał być...

Betty Neels - Droga do szczęścia

Liz Fielding - Paryż może zaczekać
To miał być układ korzystny dla obu stron. Mark szukał żony i opiekunki do dziecka. Jane zgodziłaby się na wszystko, byle tylko być bliżej Marka. Błyskawiczne zaręczyny, potem cichy ślub - wszystko zgodnie z planem. A potem życie zaczęło pisać własny scenariusz.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: www.harlequin.pl

Amoretta | 2014-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2014

Paryż może zaczekać - taki tytuł nosi książeczka i drugi, główny - Zaręczyny po angielsku. Zakompleksiona dziewczyna skrycie kocha szefa, a ten wykorzystuje ją jako niańkę dla swego dziecka. Betty podsuwa mu pomysł poszukania nie niani, a żony i matki dla córki a on, gamoń doskonały, przystaje na to, aby Betty pełniła obie te role. Czytając aż chciałoby się krzyknąć -SZANUJ SIĘ DZIEWCZYNO, SZANUJ. W końcu szara myszka oczaruje swego zimnokrwistego, flegmatycznego Anglika. Takie sobie czytadło.

Przeczytana: 20 kwietnia 2015
Shani | 2014-10-20