Psychoterapia praniczna

83-87025-22-4
Prana, energia, czakry, zdrowie
zdrowie, medycyna
Julia

Książka kładzie pomost między umysłem, ciałem fizycznym oraz układem energetycznym człowieka, wprowadzając nowe możliwości do tradycyjnej psychoterapii. Psychoterapia praniczna to leczenie psychiki za pomocą energii naturalnych – uczy sposobu korzystania z metod bioenergoterapeutycznych stosowanych od wieków w medycynie Wschodu, w leczeniu takich zaburzeń psychicznych, jak: zachowania...

Psychoterapia praniczna to leczenie psychiki za pomocą energii naturalnych – uczy sposobu korzystania z metod bioenergoterapeutycznych stosowanych od wieków w medycynie Wschodu, w leczeniu takich zaburzeń psychicznych, jak: zachowania kompulsywne, stany napięcia, niepokoju i stresu, fobie, depresja, histeria, impotencja, skłonności samobójcze, nałogi i wiele innych.

Autor przedstawia też szczegółowo sposoby samouzdrawiania i oczyszczania psychicznego.

Celem psychoterapii pranicznej jest uzupełnienie metod współczesnej medycyny i pomoc milionom pacjentów chorych psychicznie w szybkim uwolnieniu się od cierpień. Wykorzystuje ona do tego zasady ezoteryczne oraz techniki, które przez wieki pozostawały w ukryciu.

Jedną z najczęściej spotykanych dolegliwości psychicznych jest stres spowodowany pracą lub kłopotami w domu. Jest to również jedna z istotniejszych przyczyn rozpadu małżeństwa. Psychoterapia praniczna ma na celu ocalenie i poprawę związków rodzinnych przez skuteczne łagodzenie napięć wynikających z pracy zawodowej i sytuacji w domu.

Agnieszka | 2016-02-15
Julia | 2011-06-23