Koncert dla zakochanych

Tłumaczenie: Ewa Górczyńska
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
Play me love song
Monika

Liberty wciąż nie może znaleźć dla siebie miejsca w nowym mieście i nowej szkole. Tęskni za swoim dawnym życiem i za starymi przyjaciółmi do tego stopnia, że nawet rezygnuje z czegoś, co było jej największą pasją - z gry na gitarze. Dopiero kiedy zaprzyjaźnia się z Bertem, jednym z najprzystojniejszych chłopców ze szkoły, coś zaczyna się zmieniać. Problem w tym, że była dziewczyna Berta robi co może, żeby się z nim znów spotykać.

Na szkolnym konkursie młodych talentów mają się zmierzyć obie rywalki. Czy wygra ta lepsza?

Pani_Kultura | 2011-07-20
Na półkach: Przeczytane, NDMNDTLDKM, 2011
Przeczytana: 20 lipca 2011

Kolejna książka z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty" i moim zdaniem jedna z lepszych. Jeden minus tego, że tu ewidentnie chłopak jest pokazany jako ideał. Nie ma żadnych wad i w ogóle, ale to chyba we wszystkich książkach z tej serii. No nic... Książka i tak mi się podobała. Polecam jeśli ktoś chce przeczytać jakąś pozycję z tej serii.

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Luna | 2015-04-21
Przeczytana: 20 kwietnia 2015

Bardzo pouczająca i ciekawa lektura!!!! :) gorąco polecam szczególnie po stresującym dniu w szkole!!! ;)

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 12 marca 2006