Motywacja bez granic

biznes, finanse
Onepress
2007-01-01
2007-01-01

Motywująca, ale za wzór odnosi się do negatywnych postaci. Serio?! Ludzie biznesu, którzy osiągnęli sukces w niemoralny sposób, mają być wzorem na życie? Wkurza mnie to, jak by autor w ogóle nie znał biografii tych ludzi po za ich miliardami na koncie.

Motywująca.

Motywująca.

Piszę te kilka słów z pewnym opóźnieniem. Zazwyczaj staram się uzupełniać "moją biblioteczkę" na bieżąco. Zapoznałem się z treścią w formie audiobooka. Pamiętam jedynie, że generalnie miałem pozytywne odczucia, jednak teraz, gdy sięgam pamięcią, widzę jedynie kompletną pustkę. Serio, nie pamiętam, o czym autor opowiadał. Książka sprzed dwóch, trzech miesięcy. Dobre. Jeszcze nie jestem pewny, czy to źle świadczy o mnie, czy o książce ;-)

PS Dodam tylko, że "Unf*ck yourself" Bishopa, pamiętam znacznie lepiej. Więc może to jednak problem z książką...

PS2 Słaba była ta autoreklama, którą uprawiał autor odnośnie swojej innej książki, której tytułu nie wymienię, żeby nie reklamować, bo może nie warto.

Dobrze napisana książka

Dobrze napisana książka

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Czy wiesz, że około 90% milionerów na świecie zaczynało od zera dochodzenie do swoich fortun?" Rozumiem, że autor książki jest już milionerem skoro tak autorytatywnie rozpisuje sie o tym jak osiągnąć sukces. A może nie jest milionerem ? Jeśli nie jest to pisze o czymś na czym sie nie zna, a tylko motywuje.

Zwięźle i konkretnie podane wszystkie najważniejsze zasady motywowania siebie i innych.

Uwielbiam tą książkę, tytuł mówi za siebie i właśnie po przeczytaniu tej książki, dowiemy się sporo o tym jak motywować samego siebie do działania. Autor pokazuje, jak ważne jest pozytywne podejście w życiu i jak wiele zyskujemy mając takie podejście (wiadomo jak robimy coś z uśmiechem na twarzy, to wychodzi to nam dużo lepiej, niż gdy to robimy z 'przymusem' i smutnym grymasem twarzy). Dzięki tej książce, człowiek wie w jaki sposób może wpłynąć na swoje samopoczucie i jest dużo łatwiej odnaleźć w sobie tą iskrę, która popchnie nas do działania i sprawi, że będziemy realizować swoje cele z uśmiechem na ustach i z przyjemnością. Idealna dla każdego, kto interesuje się rozwojem osobistym i stawia sobie na pierwszym miejscu szczęście w swoim życiu.

Jedyną korzyść jaką widzę po przeczytaniu tej książki jest fakt, że Pan Nikodem wskazał czytelnikom innych autorów, na których lektury warto zwrócić uwagę (np. Ziglar, Tracy, Newman). Moja sugestia - sięgnij do źródła, bo w dalszym biegu rzeka jest już inna.

Jedna z lepszych tego typu.

Jedna z lepszych tego typu.

Będę wracać

Będę wracać