Niezłomne serce

Wydawnictwo: Harlequin
A Warrior's Bride
małżeństwo, miłość, uczucia
dona

Sir George dr Gramercie postanowił wypełnić wolę ojca i poprosić o rękę lady Aileas Dugall. Włości obu rodów sąsiadowały ze sobą i małżeństwo gwarantowałoby dobrosąsiedzkie stosunki, co w tych nispokojnych czasach było nadzwyczaj cenne. Jak postanowił, tak zrobił. Czy mógł przypuszczać, że będzie miał do czynienia z panną, która nosi się po męsku, dowcipkuje ze zbrojnymi i klnie jak stary wiarus?

źródło opisu: Harlequin, 1999

źródło okładki: Harlequin Enterprises

PannaCathy | 2012-01-20
Przeczytana: 19 stycznia 2012

Z początku książka bardzo mi sie podobała , prosty , ale ciekawy styl pisania autorki i barwne wyróżniające się postacie to na pewno duży aut tej książki.
Niestety , zbliżając się do jej zakończenia miałam o niej coraz mniej pochlebną opinię. Odnisłam wrażenie jakby autorka pisała na czas i bała się , że nie zdąży. Wiele wydarzeń wydwało mi sie niedokładnie opisanych i dziejących się za szybko i praktycznie brak opisów.

Ines | 2017-07-17
Na półkach: Przeczytane, 2017