Małżeński hazard

Tłumaczenie: Bożena Kucharuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powieść Historyczna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Marriage Wager
dona

Anglia, okres regencji. Po śmierci rodziców Constance Woodley została praktycznie bez środków do życia i z konieczności zamieszkała u krewnych. Wyręczała ciotkę w prowadzeniu domu, pomagała dwóm młodym kuzynkom. Starała się, jak mogła, a mimo to była traktowana niemal jak służąca. Choć w głębi duszy się buntowała, straciła nadzieję na poprawę egzystencji. Zupełnie niespodziewanie pewnego wieczoru los się do niej uśmiechnął. Właśnie czuwała nad debiutującymi na balu kuzynkami, gdy nawiązała z nią znajomość lady Francesca. Ta mająca ogromne wpływy wśród londyńskiej socjety dama zaproponowała, że weźmie Constance pod swoje skrzydła i wkrótce uczyni z niej ozdobę towarzystwa. Jakby tego było mało, z Constance zaczął flirtować bardzo przystojny dżentelmen. Wkrótce się okazało, że to Dominic Leighton, brat lady Franceski...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2010

źródło okładki: Harlequin Enterprises

Aneq | 2014-04-07

Od czasu do czasu lubie wracać do całej serii "Mariaże". Lekka i przyjemna lektura :)

bene | 2012-01-16
Przeczytana: 15 stycznia 2012

Pierwszy tom serii mariaże, w sumie zaczęłam tą mini serie od tomu drugiego iw sumie oba mi się podobały. Bardzo chętnie sięgnę po 3 tom bo bardzo polubiłam lady Franceske.

zosiaaa09 | 2016-11-07
Przeczytana: lipiec 2016