Anielskie drogi

2007-01-01
836029917X
Marta M. Kotlarz
anioły teologia

Ciepła i pełna nadziei książka, a raczej książeczka będąca zbiorem historii spotkań z aniołami. Autorka zebrała je i opisała, po tym, jak jej rodzinie przytrafiło się coś niezwykłego. Każda z historii jest inna na swój sposób, jedne są wręcz niesamowite, inne wydają się bardziej zwyczajnie. A mimo to książka ta napełnia czytelnika otuchą, przynosi refleksje i przypomina, że nasze życie samo w sobie jest cudem. Może warto zastanowić się i rozejrzeć czy i my w swoim życiu nie doświadczamy czasem niebiańskiej pomocy?

Można wierzyć w istnienie aniołów bądź nie. Jedno jest pewne - po przeczytaniu tej książki spojrzycie inaczej na wiele spraw i wydarzeń w Waszym życiu. Może nie ma czegoś takiego jak przypadek i jesteśmy otoczeni ochroną świetlistych skrzydlatych postaci? Ja mocno w to wierzę.

Autentyczne opowieści o Aniołach jako naszych pomocnikach w trudnych lub niebezpiecznych sytuacjach. Dla osób, które wierzą w ich obecność, książka jest tego potwierdzeniem, dzięki opisom przypadków, które można wytłumaczyć w taki sposób. Nawet jeśli ktoś nie wierzy, to daje ona do myślenia.

Spodziewałam się czegoś ciekawszego. Owszem są historie interesujące, ale są też takie, w których nie za bardzo wiedziałam o co chodzi. Ani to do końca religijne, ani zabawne. Znam książki tego typu, ale ta akurat jest z niższej półki. Trochę się ciągnie. Raczej wątpię, abym do niej wróciła, ale nie żałuję, że ją przeczytałam. Raczej żałuję, że jest tak bez ikry napisana.

2010

2010

1984

Szalenie mi się podobała ta książeczka. Pozwala szerzej spojrzeć na świat wokół nas.

• Religia
  • Przeczytane 2015
  • Lit. faktu

Dodaj cytat z książki Anielskie drogi