Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii

Tłumaczenie: Ryszard Oślizło
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
The Complete Book of Essential Oils and Aromatherapy: Over 600 Natural, Non-Toxic and Fragrant Recipes to Create Health - Beauty - a Safe Home Environment
978-83-7377-412-4
aromaterapia, olejki eteryczne
zdrowie, medycyna
Alfalfa

Oto pierwsze na polskim rynku kompletne kompendium dotyczące olejków eterycznych i aromaterapii. Znajdziesz w nim setki przepisów na olejki, które pomogą Ci w każdej sytuacji. Valerie Ann Worwood opracowała ponad 600 oryginalnych przepisów na aromatyczne mieszanki. Do większości z nich będziesz musiał użyć zaledwie kilku naturalnych, tanich i łatwo dostępnych olejków. Skorzystaj z...

Valerie Ann Worwood opracowała ponad 600 oryginalnych przepisów na aromatyczne mieszanki. Do większości z nich będziesz musiał użyć zaledwie kilku naturalnych, tanich i łatwo dostępnych olejków. Skorzystaj z doświadczenia autorki i sporządź olejek idealny na każdą okazję.

Od grypy po bóle zębów, od grzybic po łysienie. Od cellulitu po poprawę metabolizmu. Działanie olejków zaskoczy Cię a różnorodność zastosowań sprawi, że bez problemu poradzisz sobie z każdą dolegliwością czy niedoskonałością w sposób w pełni naturalny i bezpieczny. Olejki te są doskonale dostosowane do potrzeb różnorodnych osób – od sportowców po gospodynie domowe.

Część olejków pomoże Ci także w pracach domowych, jako znakomite środki czyszczące czy polerujące. Niesamowite jest też działanie kompozycji idealnych na stworzenie atmosfery w wyjątkowe okazje, takie jak choćby Walentynki, Andrzejki czy Boże Narodzenie.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2010

źródło okładki: http://www.talizman.pl/vademecum-olejkow-eteryczny...»

vilandra | 2013-01-30

Aromaterapia jest bardzo popularna i ma wielu zwolenników, którzy przekonują o tym, że jest skuteczna i warto ją zastosować w praktyce. Nie miałam jeszcze okazji jej bliżej poznać, dlatego postanowiłam to zmienić i sięgnąć po obszerną pozycję „Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii” autorstwa Valerie Ann Worwood, w której można odnaleźć właściwości każdego z olejków eterycznych. Pozycja ta zebrała wiele pozytywnych opinii, dlatego byłam pewna, że się nie zawiodę. Na szczęście się nie pomyliłam, gdyż to kompendium aromaterapii w pełni mnie usatysfakcjonowało, zaspokajając mój głód wiedzy ;) Jeżeli doskwiera nam jakaś dolegliwość, mimo iż próbowaliśmy na wiele sposobów ją zwalczyć, kuracja olejkami eterycznymi może być właśnie tym, czego potrzebujemy ;) Pozycja ta naprawdę mnie zaskoczyła i to w bardzo pozytywny sposób. Nie przypuszczałam, że każdą przypadłość można uleczyć właśnie dzięki tym substancjom! Niesamowite właściwości olejków eterycznych są w stanie zdziałać cuda, a...

michurka | 2014-01-10

Chcę dowiedzieć się w jaki sposób można skorzystać z właściwości olejków i to skłoniło mnie do sięgnięcia po tę książkę:)

kamila90 | 2016-10-02
Ksieciu | 2016-09-25