Bliźniaczki. Lśniący sekret

Cykl: Bliźniaczki (tom 12)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Casthaluth

Do szkoły White Oak przybywa nowa uczennica. Mary-Kate i Ashley uważają, że jest najbardziej cool ze wszystkich dziewczyn. Toteż kiedy tworzy ona superelitarny klub i zaprasza do niego bliźniaczki, zgadzają się bez wahania. Dalej jest już mniej fajnie. Nie chcą tam żadnej z przyjaciółek Mary-Kate i Ashley, a z czasem bliźniaczki odkryją, że klubowiczki ukrywają pewną tajemnicę, która wkrótce sprowadzi im na głowę wielkie kłopoty!

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com