High School Musical 2

Wydawnictwo: Egmont Polska

W East High School zabrzmiał ostatni dzwonek. Grupa Dzikich Kotów ma szczęście niespodziewana oferta pracy w snobistycznym klubie pozwoli im zarobić na studia i cieszyć się latem w luksusowej atmosferze. Troy, chwalony przez wpływowych działaczy Uniwersytetu Albuquerque i zawodników tamtejszej drużyny koszykarskiej, daje się uwieść magii światowego życia. Okazuje się, że na czele komisji uczelnianej, od której zależy przyszłe stypendium Troya, stoi ojciec Sharpay i Ryana. zaś Sharpay ma własne plany wobec przystojnego kolegi... Sprawy komplikuje zbliżający się klubowy konkurs talentów. Piękne lato staje się trudną próbą lojalności i przyjaźni dla Troya, Gabrielli i pozostałych Dzikich Kotów. Czy nadal pozostaną jedną drużynąa

| 2011-10-17
Przeczytana: 17 października 2011

Wtórne, banalne i w sumie całkiem (dość) nudne. Jakbym był młodszym nastolatkiem (:)); może odczucia byłyby lepsze. Zapoznałem się tylko przez wzgląd na 11-letnią osóbkę z rodziny.
Posiadaczom polecam przeczytanie i pozostawienie książki w czasie ładnej pogody na pobliskim (przydrożnym, przypadkowym) przystanku.
Szybko nie zniknie.

Rosalia | 2013-10-10

Z jakiegoś powodu druga część nigdy nie wyzwalała we mnie tylu negatywnych emocji, co pierwsza, zarówno jeśli chodzi o wersję kinową, jak i tą. Nadal jest tandetnie, topornie i do bólu naiwnie, jednak kilka razy zdarzyło mi się nad nią uśmiechnąć, gdy otwierałam ją rok temu, by zobaczyć, na co ja w sumie wydałam pieniądze, mając te dwanaście lat.

| 2014-08-25
Przeczytana: 2011 rok

Lepsza niż cześć pierwsza. W wieku 12 lat ta książka mi się podobała i można powiedzieć, że mam do niej sentyment - dlatego aż cztery.

kidnapped | 2015-02-20
Przeczytana: 2013 rok

Troszku tandetka, ale przeczytać przeczytałam.

Muhikons | 2011-08-05

Kompletne badziewie, o wiele gorsze od filmu, który również jest beznadziejny.

mera99 | 2014-04-23

Przeczytane w wieku 12 lat, kiedy to film puszczano w telewizji codziennie. Stoi na półce w domu, ponieważ nie lubię wyrzucać przeczytanych książek, żadnych. :)

Domi2010lady | 2015-03-26
Przeczytana: 16 marca 2015

Lektura na jeden wieczór dla odstresowania. Sentyment ze względu na bajkę z dzieciństwa, dlatego polecam dzieciom z podstawówki.

Kupmleko | 2015-04-07

Jednym słowem SŁABE

Magda | 2014-11-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymiana

Jeżeli masz dziecko i to dziecko wkracza już w ten czas "dojrzewania" polecam książkę - o przyjaciołach, o szkole, idealna na taki właśnie czas ;) a w dodatku ma w środku ujęcia z filmu więc można sobie wyobrazić jak wyglądał konkretny bohater :)

Filemona | 2011-09-18

Uch, nie.