Społeczeństwo pokapitalistyczne

Post-capitalist society
Drucker, biznes, finanse
biznes, finanse
Vilka

Tematem niniejszej pracy jest wielka transformacja, jaką przechodzi obecnie społeczeństwo. Dokonuje ono nowego uporządkowania - swego widzenia świata, podstawowych wartości, społecznej i politycznej struktury, kluczowych instytucji.||Nikt nie kwestionuje, że ryzykowne jest dokładne przewidzenie, jak będzie wyglądał świat pokapitalistyczny, tak jak osoby obecnie żyjące mają trudności z wyobrażeniem sobie, jak wyglądał świat, w którym dorastali ich rodzice, a tym bardziej ich dziadkowie. Jednakże Peterowi Druckerowi, którego nazwiska nie trzeba reklamować, dzielącemu się wieloletnim doświadczeniem i dorobkiem twórczym, możemy wierzyć, że przedstawione przez niego pytania i problemy pojawią się w przyszłości.||Czytelnik, na co dzień nie mając czasu na głębszą refleksję, tym razem jest do niej zmuszony. ||

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com