O zarządzaniu sobą. 10 Idei HBR.

Richard E. BoyatzisClayton M. Christensen Wydawnictwo: ICAN Institute Seria: Kolekcja 10 IDEI, seria 1 poradniki
9788393205424
9788393205424
Zespół tłumaczy Harvard Business Review Polska
Kolekcja 10 IDEI, seria 1
Zarządzanie Samorealizacja

Całkiem ciekawa, ale jak dla mnie to nie do końca to:) Zbyt wiele "oczywistych oczywistości". Za rzadko jednak czytam poradniki, żeby prawidłowo ocenić wartość tej książki.

Zbiór konkretnych informacji, porad i pomysłów dla ludzi-liderów w korporacjach, czyli, co trzeba wiedzieć i robić by zostać dyrektorem generalnym. W istocie ostatni rozdział jest najważniejszy.

Wprawdzie pierwsze rozdziały były nawet interesujące, to jednak od połowy książki strasznie się męczyłam. Prawdopodobnie z tego powodu, iż dotyczyły ludzi-liderów w korporacjach, co mnie w żaden sposób nie dotyczy i prawdopodobnie, dotyczyć nigdy nie będzie. Ale możliwe że dla "ludzi sukcesu" może być w jakimś stopniu przewodnikiem i mogą tam znaleźć sporo wskazówek jak...

Na półkach: , , , ,

Muszę zgodzić się z informacją z okładki tej książki - jeśli chcesz przeczytać tylko jedną książkę o zarządzaniu sobą, niech to będzie ta. Zbiór konkretnych informacji, porad i pomysłów podany przez autorów z najwyższej półki w formie krótkich artykułów. Żadnego wodolejstwa, a wszystko poparte latami doświadczeń i konkretnymi badaniami .

• 2014
  • Psychologia
  • Audioteka
  • Tai Lopez books
  • Psychologia/Rozwój
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki O zarządzaniu sobą. 10 Idei HBR.