Fizjologia : wszystko co trzeba wiedzieć o działaniu organizmu człowieka

Tłumaczenie: Piotr Kostrzewski
Wydawnictwo: Świat Książki
Physiology
978-83-247-0745-4
fizjologia, medycyna
zdrowie, medycyna
Eli

Wspaniałe, kolorowo ilustrowane kompendium wiedzy o fizjologii człowieka. W jaki sposób działa nasz organizm? Jak są zbudowane i jak funkcjonują poszczególne układy? Na czym polegają mechanizmy odczuwania emocji? Dlaczego tak a nie inaczej nasze ciało reaguje na stres? Wszystko omówione w punktach, na schematach i rysunkach. W specjalnych ramkach mnóstwo ciekawostek np. skąd błędne przekonanie, ze paznokcie rosną jeszcze po śmierci.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com