holly, młodzieżowe, elf
iwonka8265

Holly Caine, dla której nurkowanie jest wielka pasją, zupełnie nie zdaje sobie sprawy, jakie zamieszanie w jej życie wprowadzi wakacyjna praca w bazie nurkowej, należącej do brata Neda O`Flaherty`ego - jego kolegi ze szkoły. Czy poradzi sobie ze wspaniałą, ale jednak odpowiedzialna pracą, nieopierzonymi początkującymi płetwonurkami, humorami młodszej siostry i - przede wszystkim - z własnymi uczuciami, które zaczynają się jej wymykać spod kontroli?

źródło opisu: www.gandalf.com.pl

źródło okładki: www.gandalf.com.pl

witcherrie | 2015-07-22
Przeczytana: 21 lipca 2015

Kolejna książka z serii ''Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty'' mnie nie zawiodła. Dostałam to czego oczekiwałam- prostej historii miłosnej, która odpręża i relaksuje.
Holly to nastolatka, która uwielbia nurkować. Dostaje pracę u brata swojego najlepszego przyjaciela Neda, która jest dla niej spełnieniem marzeń. Wkrótce okazuje się, że Ned staje się kimś ważniejszym...A na dodatek ma problem z siostrą, tatą i pełnią pracy w rodzinnym pensjonacie.
Polecam

kamyk576 | 2014-05-16

Dla mnie trochę nudna...

Livice | 2015-05-24
Na półkach: Lekkie, Przeczytane

Ciekawa, lekka, przyjemna. Po jej przeczytaniu sama mam ochotę wskoczyć do basenu a jeszcze bardziej gdzieś do morza/oceanu.
W ciekawy sposób pokazuje uczucie, powoli kiełkujące pomiędzy przyjaciółmi. Holly+Ned- ta para bardzo przypadła mi do gustu.

Moja pierwsza książka z tej serii. Niezwykle romantyczna i wzruszająca. Bardzo podobało mi się zakończenie. Polecam ;)

Ewa | 2014-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2014

Bardzo "sympatyczna", krótka i wciągajaca historia. Zasługuje na duży plus :)

Caroline | 2012-09-18
Przeczytana: 17 września 2012

Fajna, ale jakoś mnie nie porwała. Jednak polecam na przyjemne spędzenie popołudnia!

Mackula | 2012-08-01

Książka mis ie w ogóle nie podobała .. cały czas było gadane o oceanu i takie tam blablablaa ;/

Cirrruska | 2016-08-28
koriya | 2016-08-25