Nie do pobicia

Tłumaczenie: Maciejka Mazan
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
Unstoppable
Liwia

Blossom Creek to niewielka miejscowość położona tam, gdzie diabeł mówi dobranoc, a ściśle rzecz biorąc w Kentucky. Tess jest przerażona, gdy w związku z pracą ojca musi się tam przenieść z przedmieścia Chicago. Na szczęście nowe koleżanki i koledzy z liceum z Blossom Creek okazują się życzliwi i sympatyczni. Wszyscy z wyjątkiem Luke'a Stoddarda...

Lubiłam czytać książki z tej serii. Historie ogółem podobne do siebie, a zarazem każda inna. Szybko się czyta i chce się kolejną.

BeMoreHappyxd | 2015-07-21
Przeczytana: 20 lipca 2015

Może ta książka jest krótka i przewidywalna, ale mimo to I LOVE IT! Szybko się czyta. Nim się obejrzałam to był już koniec. W pewnym momencie myślałam, że teraz ona się na Luke'a obrazi, ale niestety... Mimo to gorąco polecam :)

AgatonGagaton | 2014-07-14

Bardzo lubię książki z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty" a ta książka szczególnie przypadła mi do gustu.

a_nicca | 2014-07-23

Bardzo szybko się ją czyta, wciąga, jak to każda z tej serii. Polecam dla miłośników śpiewu.

| 2013-09-17
Przeczytana: 28 stycznia 2012

Taka zwykła, lekka, przewidywalna...

Mackula | 2012-08-01

Fajna :)