miłość,
Asia

Ma nie spodziewa się, że wyjazd na obóz w Górach Skalistych zmieni cokolwiek w jej życiu, na które od kilku miesięcy ma niewielki wpływ. Ale od chwili, gdy pewnej bezksiężycowej nocy słyszy dźwięki Sonaty księżycowej Beethovena, zaczyna patrzeć nieco inaczej na to, co ją otacza. Może jednak w takich małych miastach jak to, w którym za sprawą przypadku przyszło jej mieszkać, da się jakoś żyć? A...

A może potrafi być tu szczęśliwa?

źródło opisu: AKAPIT PRESS,2012

źródło okładki: AKAPIT PRESS,2012

DLA RELAKSU NA PÓŁ GODZINKI W MOIM PRZYPADKU... ;( KRÓCIUTKA 124 STR... ;) POLECAM ZDECYDOWANIE KAŻDEMU, KTO KOCHA, LUB CHCE ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z TĄ POUCZAJĄCĄ, WCIĄGAJĄCĄ LEKTURĄ!!! :D ;* :*

Renata | 2013-07-09
Przeczytana: 08 lipca 2013

Świetne książki są z tej serii ; ]

domii123 | 2013-01-16
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 15 stycznia 2013

Według mnie najlepsza książka w tej serii :) Szczerze polecam.

książek: 1978
Kyou | 2012-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2012

A może potrafi być tu szczęśliwa?

Szczerze mówiąc jedna z gorszych z tej serii. Więcej po nią nie sięgnę. Nie warto w sumie.