Unlucky bridesmaid
miłość, ślub, druhna
Kyou

Lucy wcale nie jest przekonana, że bycie mężatką to takie szczęście. Co innego być panną młodą! Piękna suknia, kwiaty, życzenia, prezenty... A jeszcze lepiej zostać druhną - zwłaszcza pierwszą druhną. Właśnie ta rola ma przypaść Lucy podczas ślubu jej siostry, Holly. Jest taka szczęśliwa, że przestaje nawet namawiać Holly, żeby się zastanowiła nad swoją decyzją, i daje się wciągnąć w wir...

Właśnie ta rola ma przypaść Lucy podczas ślubu jej siostry, Holly. Jest taka szczęśliwa, że przestaje nawet namawiać Holly, żeby się zastanowiła nad swoją decyzją, i daje się wciągnąć w wir przygotowań.
Nie wie, co ją czeka...

źródło opisu: www.wydawnictwo-elf.pl

źródło okładki: www.wydawnictwo-elf.pl

Kyou | 2012-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2012

Nie wie, co ją czeka...

Chyba już się naczytałam książek z tej serii. We wszystkich dominuje ten sam szkic, więc wszystko jest bardzo przewidywalne. Ale to nie sprawia, że ta książka jest nudna. Jak zwykle świetna. Taka na pół godzinki do poduszki.

Miśka | 2013-12-31
Przeczytana: 07 czerwca 2013

Piękna, kontynuacja "Pod turkusową taflą". Ta książka jest cudowna jak zresztą inne z serii.

Fajna historia miłosna. Polecam, zresztą jak całą serię ;)

Caroline | 2012-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2012

Pierwsza myśl po przeczytaniu tej książki: jakie to słodkie. Nie wiem czemu, ale ta seria zawsze mnie ujmuje. A w tym przypadku to już nawet przesadziłam, bo niby takie głupiutkie opowiastki dla małolatów, a jednak cieszą i umilają popołudnie. Polecam wszystkim ,,głupiutkim nastolatkom,, takim jak ja ; D

Zutria | 2018-02-03
MałaNatalia | 2017-11-13