Sto lat polskiej motoryzacji

Wydawnictwo: Krakowska Oficyna SAB
motoryzacja
poradniki

"Sto lat polskiej motoryzacji" to opowieść o polskich samochodach i motocyklach, polskim przemyśle motoryzacyjnym i polskich sportowych wydarzeniach motorowych. Autor książki, Stanisław Szelichowski, znany dziennikarz motoryzacyjny, zebrał znane i nieznane fakty z dziejów polskiego automobilizmu od końca XIX wieku po dzień dzisiejszy. Powstał tom unikalny pod względem bogactwa treści i ikonografii. Ponadto Czytelnik znajdzie tu obszerny rozdział poświęcony wyścigom samochodowym oraz wiele fascynujących fotografii. To książka dla każdego miłośnika motoryzacji.

źródło opisu: http://www.techniczna.com.pl/skroty/83-918699-0-3.htm

źródło okładki: Zdjęcie autorskie