Dzieje polskiej motoryzacji

Stanisław Szelichowski Wydawnictwo: Księży Młyn Dom Wydawniczy technika
Księży Młyn Dom Wydawniczy
technika
2012-01-01

Dobra książka, lecz niestety w tej beczce benzyny znalazła się spora łyżka towotu... Trafiają się pewne błędy merytoryczne i niewłaściwe podpisy pod zdjęciami - osoby mające już pewną wiedzę o opisywanych samochodach może to razić, lecz warto na te pomyłki przymknąć oko, gdyż to jedna z naprawdę nielicznych książek opisujących gruntownie dzieje polskiej motoryzacji od...

• Poszukuję (głównie e-book n/k)

Dodaj cytat z książki Dzieje polskiej motoryzacji