rozwiń zwiń

technika
Księży Młyn Dom Wydawniczy
2012-01-01
2012-01-01

Dobra książka, lecz niestety w tej beczce benzyny znalazła się spora łyżka towotu... Trafiają się pewne błędy merytoryczne i niewłaściwe podpisy pod zdjęciami - osoby mające już pewną wiedzę o opisywanych samochodach może to razić, lecz warto na te pomyłki przymknąć oko, gdyż to jedna z naprawdę nielicznych książek opisujących gruntownie dzieje polskiej motoryzacji od początków jej istnienia, aż po czasy współczesne. Dużym plusem tej publikacji jest spory i wartościowy materiał ilustracyjny.

Dodaj cytat z książki Dzieje polskiej motoryzacji