Polacy w rajdach i wyścigach samochodowych

Wydawnictwo: Axis Mundi
rajd, samochody, sukces

Pełna faktów i anegdot, ubarwiona unikatowymi zdjęciami historia polskich rajdów samochodowych, poczynając od pierwszych brawurowych prób pana Grodzkiego, które biły rekordy swoim automobilem na trasie Paryż-Warszawa pod koniec dziewiętnastego wieku, aż do sukcesów Kajetana Kajetanowica, Sobiesława Zasady, Roberta Muchy a później Roberta Kubicy. Historia spisana przed jednego z największych dziennikarzy motoryzacyjnych o ponad pół wiecznym doświadczeniu, wieloletniego redaktora Motoru i inicjatora sportu kartingowego w Polsce – Stanisława Szelichowskiego, oraz przez Roberta Muchę, zawodnika odnoszącego wielkie sukcesy w sporcie samochodowym.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: strona wydawcy

Edyta | 2017-08-01