Okładka książki 45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie

biznes, finanse
typ
papier
Malwina
6,71 (83 ocen i 12 opinii)

Opis książki

Miliony ludzi pracują już w marketingu sieciowym, ciesząc się życiem, wolnością, dobrobytem. "45-sekundowa prezentacja" jest wszystkim, co trzeba umieć, by zacząć budować własną organizację i dołączyć do grona tych szczęśliwców. I tego właśnie nauczy cię ta książka. Co czeka cię jutro? - Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika? - Kolejny dzień, który twoje dzieci spędzą w świe...

Co czeka cię jutro?
- Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika?
- Kolejny dzień, który twoje dzieci spędzą w świetlicy?
- Kolejny dzień pracy dla kogoś innego?
- Kolejny dzień, którego nie spędzisz z rodziną?
- Kolejny rok bez urlopu?
- Kolejny dzień, w którym będziesz drżał o swoją przyszłość?

Co MOŻE czekać cię jutro?
- Zbudzisz się z nowymi perspektywami na życie!
- Zobaczysz, jak dorastają twoje dzieci!
- Podniesiesz głowę i zaczniesz pracować dla siebie!
- Będziesz miał czas dla swojej rodziny!
- Będziesz miał czas i pieniądze, by wyjechać na długi urlop!
- Zaczniesz robić wspaniałe plany na przyszłość!

źródło opisu: okładka

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Krystian | 2012-12-18

Trudno ocenić w skrócie. Napisana świetnie i pokazuje filozofię MLM. Ale mówię to z prespektywy firmy, a nie rekrutera. Podziwiam formę promocji i pomysł.
W temacie: http://krystian-pluciak.pl/prawda-mlm

pawel415 | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Książka nie specjalnie przypadła mi do gustu, mimo tego postanowiłem dobrnąć do końca. Muszę przyznać, że mam własną wizję swojego życia i odbiega ona nieco od tej zaprezentowanej przez autora. Osobiście chciałbym w swoim życiu przysłużyć się nieco nauce i technice. Treści zawarte w tej książce mówią tylko i wyłącznie o zysku związanym z obrotem towarem i wykorzystywaniu w tym celu innych ludzi. Mam w życiu własne cele, które powoli realizuję i żadna magiczna "45-sekundowa prezentacja..." tego nie zmieni.

ania | 2013-08-20

Myślę, że nie wszystkim ta książka może się spodobać, jest napisana bardzo specyficznie, ale dla innych może to być ułatwienie. Opisuje MLM w sposób jaki tłumaczymy dzieciom różne rzeczy( "nasz pojazd", "statki") i to właśnie sprawia, że każdy z nas może pojąć istotę tego biznesu.
Ci, którzy wiedzą o chodzi mogą się niecierpliwić podczas czytania, jednak książka jest przeznaczona(w dużej mierze) dla osób początkujących, więc polecam wszystkim którzy rozpoczynają swoją przygodę z MLM'em :)

pdp | 2014-02-20
Przeczytana: 11 stycznia 2013

na początku jej do końca nie zrozumiałem, jednak gdyby nie TA książka wątpię czy rozpocząłbym swoją przygodę z samorozwojem, wyjaśnia podstawy MLM tak że każdy jest w stanie je zrozumieć ;)

Matippl | 2014-08-15
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Jest to krótkie streszczenie czym jest i jakie są główne założenia MLM. Książka nie odmieniła mojego życia jednak polecam wszystkim którzy chcą zrozumieć marketing wielopoziomowy :)

Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 10 stycznia 2012

Przeczytanie książki zajmuje niewiele ponad 2 godziny a treści dla osób związanych w jakikolwiek sposób z marketingiem sieciowym niezwykle przydatne. Obowiązkowa lektura dla ludzi parających się networkiem.

Kasia | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Bardzo dobrze napisana książka, mimo że oczywiście w tej chwili MLM buduje się głównie przez internet, to z całą pewnością bardzo wiele można skorzystać idąc za radami autora.

Paweł | 2013-10-17
Przeczytana: 20 września 2013

Podstawa dla każdego kto zaczyna przygodę z marketingiem sieciowym.

Nowik | 2014-05-15

Książka wybitnie nudna opisująca jak funkcjonuje MLM. Szacunek dla autora za napisanie książki, ale dla mnie, to była jedna z gorszych książek jaką miałem okazję przeczytać

Paweł | 2013-01-10
Przeczytana: 30 kwietnia 2010

Napisana w bardzo prosty sposób, więc dotrze do każdego. Świetnie przedstawia ideę MLM.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Trudi Canavan
    45. rocznica
    urodzin
    Szczęśliwe zakończenie to luksus na jaki może pozwolić sobie fikcja.
  • Michael Crichton
    72. rocznica
    urodzin
    Każde odkrycie jest gwałtem na naturze.
  • Leszek Kołakowski
    87. rocznica
    urodzin
    Czas jako substrat ludzkiego doświadczenia nie daje się skonceptualizować (w sensie redukcji do terminów bardziej pierwotnych). Jeśli postrzegamy go jako niekończące się samounicestwienie, cały świat doświadczenia z braku substratu zapada się w nicość. Absolut może służyć ocaleniu świata, uratować g... pokaż więcej
  • Gianni Rodari
    94. rocznica
    urodzin
    Każde dziecko, które przychodzi na świat, wie, że cały świat jest jego i nie musi zań płacić ani grosza, musi tylko zakasać rękawki, wyciągnąć rączki i go sobie wziąć.[z bajki "O kupowaniu Sztokholmu"]
  • Aravind Adiga
    40. rocznica
    urodzin
    biedni marzą, by mieć pod dostatkiem jedzenia i wyglądać, jak bogaci, a .... bogaci? Żeby schudnąć i wyglądać, jak biedni
  • Randy Pausch
    54. rocznica
    urodzin
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.
  • Laurie Halse Anderson
    53. rocznica
    urodzin
    Chcę biec, lecieć, bić skrzydłami tak mocno, aby nie słyszeć niczego poza łomotem własnego serca.
  • Marcin Meller
    46. rocznica
    urodzin
    Pani pokazała jelenia i zapytała nas, kto wie, jak nazywa się zwierzę. Ja wiedziałem, więc się ochoczo zgłosiłem i powiedziałem, że Lenin. Pani się stropiła i powiedziała, że chyba coś mi się pomieszało, bo to jeleń, a wielki Lenin, Włodzimierz Iljicz to człowiek, (...). Na co ja buńczucznie, że to... pokaż więcej
  • Théophile Gautier
    142. rocznica
    śmierci
    Zdaje mi się, jak gdyby moje ciało stało się przepuszczalne, moje ja uciekało z niego tak jak woda przez sito. Czuję, że się roztapiam we wszechbycie, z trudem odróżniam siebie od świata, w który się zapadam. Życie, którego - o ile tylko mogę - odgrywam zwykłą pantomimę, aby nie martwić krewnych i p... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku