45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie

Wydawnictwo: Medium
The 45 Second Presentation That Will Change Your Life
biznes, finanse
Malwina

Miliony ludzi pracują już w marketingu sieciowym, ciesząc się życiem, wolnością, dobrobytem. "45-sekundowa prezentacja" jest wszystkim, co trzeba umieć, by zacząć budować własną organizację i dołączyć do grona tych szczęśliwców. I tego właśnie nauczy cię ta książka. Co czeka cię jutro? - Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika? - Kolejny dzień, który twoje dzieci spędzą w...

Co czeka cię jutro?
- Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika?
- Kolejny dzień, który twoje dzieci spędzą w świetlicy?
- Kolejny dzień pracy dla kogoś innego?
- Kolejny dzień, którego nie spędzisz z rodziną?
- Kolejny rok bez urlopu?
- Kolejny dzień, w którym będziesz drżał o swoją przyszłość?

Co MOŻE czekać cię jutro?
- Zbudzisz się z nowymi perspektywami na życie!
- Zobaczysz, jak dorastają twoje dzieci!
- Podniesiesz głowę i zaczniesz pracować dla siebie!
- Będziesz miał czas dla swojej rodziny!
- Będziesz miał czas i pieniądze, by wyjechać na długi urlop!
- Zaczniesz robić wspaniałe plany na przyszłość!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://nikodemb...»

Krystian P | 2012-12-18

Trudno ocenić w skrócie. Napisana świetnie i pokazuje filozofię MLM. Ale mówię to z prespektywy firmy, a nie rekrutera. Podziwiam formę promocji i pomysł.
W temacie: http://krystian-pluciak.pl/prawda-mlm

Matippl | 2014-08-15
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Jest to krótkie streszczenie czym jest i jakie są główne założenia MLM. Książka nie odmieniła mojego życia jednak polecam wszystkim którzy chcą zrozumieć marketing wielopoziomowy :)

pawel415 | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Książka nie specjalnie przypadła mi do gustu, mimo tego postanowiłem dobrnąć do końca. Muszę przyznać, że mam własną wizję swojego życia i odbiega ona nieco od tej zaprezentowanej przez autora. Osobiście chciałbym w swoim życiu przysłużyć się nieco nauce i technice. Treści zawarte w tej książce mówią tylko i wyłącznie o zysku związanym z obrotem towarem i wykorzystywaniu w tym celu innych ludzi. Mam w życiu własne cele, które powoli realizuję i żadna magiczna "45-sekundowa prezentacja..." tego nie zmieni.

Bonnemort | 2015-05-23
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 23 maja 2015

Dzięki tej książce nie dałam się wciągnąć w piramidę, gdyż poznałam sposób działania MLM. Jednak uważaj, podczas czytania, książka może wyprać Twój mózg i staniesz się niewolnikiem jakiejś ogromnej firmy zarabiającej wielką kasę na Tobie i obietnicy w którą uwierzyłeś.

ania ur | 2013-08-20

Myślę, że nie wszystkim ta książka może się spodobać, jest napisana bardzo specyficznie, ale dla innych może to być ułatwienie. Opisuje MLM w sposób jaki tłumaczymy dzieciom różne rzeczy( "nasz pojazd", "statki") i to właśnie sprawia, że każdy z nas może pojąć istotę tego biznesu.
Ci, którzy wiedzą o chodzi mogą się niecierpliwić podczas czytania, jednak książka jest przeznaczona(w dużej mierze) dla osób początkujących, więc polecam wszystkim którzy rozpoczynają swoją przygodę z MLM'em :)

Damian Kula | 2015-03-03

Książka jest idealnym narzędziem do tego aby móc dać je osobie nie znającej się na marketingu sieciwym i uważam, że osoba przeciętna może zbudować solidny fundament na tej książce. Szczerze? Gdyby ta osoba miała się kierować tylko tą książką to dana osoba mogłaby daleko zajść w życiu jeśli oczywiście stosowałaby regularnie i etycznie narzędzia podane jak na tacy. Moim zdaniem cena zbyt niska w stosunku do wartości książki. Oczywiście godna polecenia.

pdp | 2014-02-20
Przeczytana: 11 stycznia 2013

na początku jej do końca nie zrozumiałem, jednak gdyby nie TA książka wątpię czy rozpocząłbym swoją przygodę z samorozwojem, wyjaśnia podstawy MLM tak że każdy jest w stanie je zrozumieć ;)

bales | 2016-02-11

Książka ma wprowadzać w to jak działa MLM. Nie pokazuje jednak, jak działa w rzeczywistości to oszustwo jakim jest marketing sieciowy, a ukazuje wizję, która jest pożądana przez wszystkie firmy zajmujące się nim. Zwyczajną metodę ukazywania pewnych pojęć poprzez obrazki (co już jest traktowaniem czytelnika jak idioty) nazwano dumnie "prezentacją na serwetkach". Budzi to śmiech i politowanie, jednak pewne elementy tej książki już takie nie są. Czytając ją miałem wrażenie, jakby ktoś chciał w perfidny sposób zrobić mi pranie mózgu. Manipulacja pojęciami, wskazywanie, jak ważna jest determinacja i przywiązanie do organizacji - to tylko niektóre z narzędzi, którymi posługują się autorzy tej książki. Nie dziwię się teraz, że ludzie mocno zaangażowani w MLMy i niedostrzegający destrukcyjnego wpływu marketingu wielopoziomowego na ich życie zachowują się jak członkowie sekty. Znam takich ludzi i teraz mam świadomość jakiej indoktrynacji zostali poddani. Myślę, że większość ocen tej książki...

Stefan | 2015-10-09
Przeczytana: 01 sierpnia 2015

Dokładnie jak w tytule :) Dostałem książkę od znajomego. I owszem, zmieniła moje życie, działam teraz ze świetną ekipą w branży MLM! Jednak trzeba uważać bo jest dużo firm MLM, które psują tą branżę :P

Powodzenia w zmienianiu swojego życia! :D

Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 10 stycznia 2012

Przeczytanie książki zajmuje niewiele ponad 2 godziny a treści dla osób związanych w jakikolwiek sposób z marketingiem sieciowym niezwykle przydatne. Obowiązkowa lektura dla ludzi parających się networkiem.