Lubimyczytać.pl to:

biznes, finanse
typ
papier
Malwina
6.96 (70 ocen i 10 opinii)

Opis książki

Miliony ludzi pracują już w marketingu sieciowym, ciesząc się życiem, wolnością, dobrobytem. "45-sekundowa prezentacja" jest wszystkim, co trzeba umieć, by zacząć budować własną organizację i dołączyć do grona tych szczęśliwców. I tego właśnie nauczy cię ta książka. Co czeka cię jutro? - Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika? - Kolejny dzień, który twoje dzieci spędzą w świetlicy? - K...

Co czeka cię jutro?
- Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika?
- Kolejny dzień, który twoje dzieci spędzą w świetlicy?
- Kolejny dzień pracy dla kogoś innego?
- Kolejny dzień, którego nie spędzisz z rodziną?
- Kolejny rok bez urlopu?
- Kolejny dzień, w którym będziesz drżał o swoją przyszłość?

Co MOŻE czekać cię jutro?
- Zbudzisz się z nowymi perspektywami na życie!
- Zobaczysz, jak dorastają twoje dzieci!
- Podniesiesz głowę i zaczniesz pracować dla siebie!
- Będziesz miał czas dla swojej rodziny!
- Będziesz miał czas i pieniądze, by wyjechać na długi urlop!
- Zaczniesz robić wspaniałe plany na przyszłość!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://nikodemb...»

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
KrystianPluciak | 2012-12-18

Trudno ocenić w skrócie. Napisana świetnie i pokazuje filozofię MLM. Ale mówię to z prespektywy firmy, a nie rekrutera. Podziwiam formę promocji i pomysł.
W temacie: http://krystian-pluciak.pl/prawda-mlm

pawel415 | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Książka nie specjalnie przypadła mi do gustu, mimo tego postanowiłem dobrnąć do końca. Muszę przyznać, że mam własną wizję swojego życia i odbiega ona nieco od tej zaprezentowanej przez autora. Osobiście chciałbym w swoim życiu przysłużyć się nieco nauce i technice. Treści zawarte w tej książce mówią tylko i wyłącznie o zysku związanym z obrotem towarem i wykorzystywaniu w tym celu innych ludzi. Mam w życiu własne cele, które powoli realizuję i żadna magiczna "45-sekundowa prezentacja..." tego nie zmieni.

ania | 2013-08-20

Myślę, że nie wszystkim ta książka może się spodobać, jest napisana bardzo specyficznie, ale dla innych może to być ułatwienie. Opisuje MLM w sposób jaki tłumaczymy dzieciom różne rzeczy( "nasz pojazd", "statki") i to właśnie sprawia, że każdy z nas może pojąć istotę tego biznesu.
Ci, którzy wiedzą o chodzi mogą się niecierpliwić podczas czytania, jednak książka jest przeznaczona(w dużej mierze) dla osób początkujących, więc polecam wszystkim którzy rozpoczynają swoją przygodę z MLM'em :)

pdp | 2014-02-20
Przeczytana: 11 stycznia 2013

na początku jej do końca nie zrozumiałem, jednak gdyby nie TA książka wątpię czy rozpocząłbym swoją przygodę z samorozwojem, wyjaśnia podstawy MLM tak że każdy jest w stanie je zrozumieć ;)

Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 10 stycznia 2012

Przeczytanie książki zajmuje niewiele ponad 2 godziny a treści dla osób związanych w jakikolwiek sposób z marketingiem sieciowym niezwykle przydatne. Obowiązkowa lektura dla ludzi parających się networkiem.

Kasia | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Bardzo dobrze napisana książka, mimo że oczywiście w tej chwili MLM buduje się głównie przez internet, to z całą pewnością bardzo wiele można skorzystać idąc za radami autora.

Paweł | 2013-10-17
Przeczytana: 20 września 2013

Podstawa dla każdego kto zaczyna przygodę z marketingiem sieciowym.

Paweł | 2013-01-10
Przeczytana: 30 kwietnia 2010

Napisana w bardzo prosty sposób, więc dotrze do każdego. Świetnie przedstawia ideę MLM.

Lemanoo | 2013-07-07
Na półkach: MLM, Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie, samokształcenie fortunę

Sylwia | 2014-01-18

Kalendarium literackie
  • Sven Hassel
    97. rocznica
    urodzin
    Porta głosi teorię, że lądują one w obozie koncentracyjnym dla wszy, w którym naukowcy próbują wyhodować specjalną aryjską wesz, dość inteligentną, by podnieść przednią nóżkę w nazistowskim pozdrowieniu, gdyby przypadkiem przechodził tam Adolf
  • Antoni Libera
    65. rocznica
    urodzin
    Gdyby nie było kiczu, nie byłoby wielkiej sztuki. Gdyby nie było grzechu, nie byłoby i życia.
  • Katarzyna Rygiel
    39. rocznica
    urodzin
    Szczerość wymaga odwagi, może dlatego nie cieszy się popularnością.
  • Kazimierz Smoleń
    94. rocznica
  • Jerzy Andrzejewski
    31. rocznica
    śmierci
    Każdy na ziemi ma takie niebo, czyściec i piekło, na jakie zasługuje.
  • Daphne du Maurier
    25. rocznica
    śmierci
    Śniło mi się tej nocy, że znowu byłam w Manderley.
  • Jonasz Kofta
    26. rocznica
    Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć
  • James Graham Ballard
    5. rocznica
    śmierci
    (...) Rola pisarza, jego upoważnienie i koncesja na tworzenie uległy radykalnej przemianie (...) W pewnym sensie pisarz niczego już nie wie. Nie ma żadnego moralnego prawa do narzucania czegokolwiek. Jego rola sprowadza się obecnie do zaproponowania czytelnikowi wytworu swojej wyobraźni, zbioru opcji i możliwych do wyobrażenia alternatyw. Można go porównać do naukowca, który (...) natrafia nagle na nie zbadany teren czy temat. Może jedynie wysuwać rozmaite hipotezy i konfrontować je z faktami.
  • Ladislav Klíma
    86. rocznica
    śmierci
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • George Gordon Byron
    190. rocznica
    śmierci
    Bo choć dla czasu staje się nicością, ona jest dla mnie całą wiecznością.
  • Tadeusz Rittner
    93. rocznica