Okładka książki 45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie

biznes, finanse
typ
papier
Malwina
6.74 (82 ocen i 12 opinii)

Opis książki

Miliony ludzi pracują już w marketingu sieciowym, ciesząc się życiem, wolnością, dobrobytem. "45-sekundowa prezentacja" jest wszystkim, co trzeba umieć, by zacząć budować własną organizację i dołączyć do grona tych szczęśliwców. I tego właśnie nauczy cię ta książka. Co czeka cię jutro? - Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika? - Kolejny dzień, który twoje dzieci spędzą w świe...

Co czeka cię jutro?
- Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika?
- Kolejny dzień, który twoje dzieci spędzą w świetlicy?
- Kolejny dzień pracy dla kogoś innego?
- Kolejny dzień, którego nie spędzisz z rodziną?
- Kolejny rok bez urlopu?
- Kolejny dzień, w którym będziesz drżał o swoją przyszłość?

Co MOŻE czekać cię jutro?
- Zbudzisz się z nowymi perspektywami na życie!
- Zobaczysz, jak dorastają twoje dzieci!
- Podniesiesz głowę i zaczniesz pracować dla siebie!
- Będziesz miał czas dla swojej rodziny!
- Będziesz miał czas i pieniądze, by wyjechać na długi urlop!
- Zaczniesz robić wspaniałe plany na przyszłość!

źródło opisu: okładka

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Krystian | 2012-12-18

Trudno ocenić w skrócie. Napisana świetnie i pokazuje filozofię MLM. Ale mówię to z prespektywy firmy, a nie rekrutera. Podziwiam formę promocji i pomysł.
W temacie: http://krystian-pluciak.pl/prawda-mlm

pawel415 | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Książka nie specjalnie przypadła mi do gustu, mimo tego postanowiłem dobrnąć do końca. Muszę przyznać, że mam własną wizję swojego życia i odbiega ona nieco od tej zaprezentowanej przez autora. Osobiście chciałbym w swoim życiu przysłużyć się nieco nauce i technice. Treści zawarte w tej książce mówią tylko i wyłącznie o zysku związanym z obrotem towarem i wykorzystywaniu w tym celu innych ludzi. Mam w życiu własne cele, które powoli realizuję i żadna magiczna "45-sekundowa prezentacja..." tego nie zmieni.

ania | 2013-08-20

Myślę, że nie wszystkim ta książka może się spodobać, jest napisana bardzo specyficznie, ale dla innych może to być ułatwienie. Opisuje MLM w sposób jaki tłumaczymy dzieciom różne rzeczy( "nasz pojazd", "statki") i to właśnie sprawia, że każdy z nas może pojąć istotę tego biznesu.
Ci, którzy wiedzą o chodzi mogą się niecierpliwić podczas czytania, jednak książka jest przeznaczona(w dużej mierze) dla osób początkujących, więc polecam wszystkim którzy rozpoczynają swoją przygodę z MLM'em :)

pdp | 2014-02-20
Przeczytana: 11 stycznia 2013

na początku jej do końca nie zrozumiałem, jednak gdyby nie TA książka wątpię czy rozpocząłbym swoją przygodę z samorozwojem, wyjaśnia podstawy MLM tak że każdy jest w stanie je zrozumieć ;)

Matippl | 2014-08-15
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Jest to krótkie streszczenie czym jest i jakie są główne założenia MLM. Książka nie odmieniła mojego życia jednak polecam wszystkim którzy chcą zrozumieć marketing wielopoziomowy :)

Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 10 stycznia 2012

Przeczytanie książki zajmuje niewiele ponad 2 godziny a treści dla osób związanych w jakikolwiek sposób z marketingiem sieciowym niezwykle przydatne. Obowiązkowa lektura dla ludzi parających się networkiem.

Kasia | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Bardzo dobrze napisana książka, mimo że oczywiście w tej chwili MLM buduje się głównie przez internet, to z całą pewnością bardzo wiele można skorzystać idąc za radami autora.

Paweł | 2013-10-17
Przeczytana: 20 września 2013

Podstawa dla każdego kto zaczyna przygodę z marketingiem sieciowym.

Nowik | 2014-05-15

Książka wybitnie nudna opisująca jak funkcjonuje MLM. Szacunek dla autora za napisanie książki, ale dla mnie, to była jedna z gorszych książek jaką miałem okazję przeczytać

Paweł | 2013-01-10
Przeczytana: 30 kwietnia 2010

Napisana w bardzo prosty sposób, więc dotrze do każdego. Świetnie przedstawia ideę MLM.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Waleria Komarowa
    29. rocznica
    urodzin
    Jestem Księżniczką. Zabiję, jeśli trzeba zabić. Ułaskawię, jeśli przekonasz, że warto.
  • Oksana Zabużko
    54. rocznica
    urodzin
    a to wszystko to kłamstwo, bo tak naprawdę nic nie mija - choćbyś nie wiem jak bardzo starała się zamaskować przeszłość, zawsze będzie ciemnieć od spodu, przez skórę lat, jak siny wylew...
  • Thomas H. Cook
    67. rocznica
    urodzin
    Jej usta pozostały zamknięte, jednak z jakiegoś powodu byłem pewien, że w ciszy słyszę jej głośny krzyk.
  • Grażyna Szapołowska
    61. rocznica
  • Mika Waltari
    106. rocznica
    urodzin
    I nie jest winą kobiety, gdy zwraca się ona ku innemu mężczyźnie, lecz jest to wina mężczyzny ponieważ nie potrafi dać jej tego czego potrzebuje.
  • William Golding
    103. rocznica
    urodzin
    Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć.
  • Tanith Lee
    67. rocznica
    urodzin
    Dobrze ułożona dama nigdy z niczego nie spada.
  • Wil Haygood
    60. rocznica
  • Italo Calvino
    29. rocznica
    śmierci
    ...kimże jest każdy z nas, jeśli nie wypadkową nabytych doświadczeń, informacji, lektur, wyobrażeń? Życie każdego człowieka jest encyklopedią, biblioteką, inwentarzem przedmiotów, zbiorem rozmaitych stylistyk, gdzie wszystko nieustannie może podlegać przemieszaniu i porządkowaniu na wszelkie możliwe... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku