45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie

Wydawnictwo: Medium
6,65 (106 ocen i 16 opinii)
The 45 Second Presentation That Will Change Your Life
biznes, finanse
Malwina

Miliony ludzi pracują już w marketingu sieciowym, ciesząc się życiem, wolnością, dobrobytem. "45-sekundowa prezentacja" jest wszystkim, co trzeba umieć, by zacząć budować własną organizację i dołączyć do grona tych szczęśliwców. I tego właśnie nauczy cię ta książka. Co czeka cię jutro? - Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika? - Kolejny dzień, który twoje dzieci spędzą w...

Co czeka cię jutro?
- Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika?
- Kolejny dzień, który twoje dzieci spędzą w świetlicy?
- Kolejny dzień pracy dla kogoś innego?
- Kolejny dzień, którego nie spędzisz z rodziną?
- Kolejny rok bez urlopu?
- Kolejny dzień, w którym będziesz drżał o swoją przyszłość?

Co MOŻE czekać cię jutro?
- Zbudzisz się z nowymi perspektywami na życie!
- Zobaczysz, jak dorastają twoje dzieci!
- Podniesiesz głowę i zaczniesz pracować dla siebie!
- Będziesz miał czas dla swojej rodziny!
- Będziesz miał czas i pieniądze, by wyjechać na długi urlop!
- Zaczniesz robić wspaniałe plany na przyszłość!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://nikodemb...»

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Dom po drugiej stronie lustra
  • Noc nad Samborzewem
  • Głuchy telefon
  • U2. Zdemaskowani
  • Powrót do Daringham Hall
  • Odlotowa Czternastka
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

Odlotowa Czternastka
Janet Evanovich

7,58 (48 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Krystian | 2012-12-18

Trudno ocenić w skrócie. Napisana świetnie i pokazuje filozofię MLM. Ale mówię to z prespektywy firmy, a nie rekrutera. Podziwiam formę promocji i pomysł.
W temacie: http://krystian-pluciak.pl/prawda-mlm

pawel415 | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Książka nie specjalnie przypadła mi do gustu, mimo tego postanowiłem dobrnąć do końca. Muszę przyznać, że mam własną wizję swojego życia i odbiega ona nieco od tej zaprezentowanej przez autora. Osobiście chciałbym w swoim życiu przysłużyć się nieco nauce i technice. Treści zawarte w tej książce mówią tylko i wyłącznie o zysku związanym z obrotem towarem i wykorzystywaniu w tym celu innych ludzi. Mam w życiu własne cele, które powoli realizuję i żadna magiczna "45-sekundowa prezentacja..." tego nie zmieni.

Matippl | 2014-08-15
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Jest to krótkie streszczenie czym jest i jakie są główne założenia MLM. Książka nie odmieniła mojego życia jednak polecam wszystkim którzy chcą zrozumieć marketing wielopoziomowy :)

ania | 2013-08-20

Myślę, że nie wszystkim ta książka może się spodobać, jest napisana bardzo specyficznie, ale dla innych może to być ułatwienie. Opisuje MLM w sposób jaki tłumaczymy dzieciom różne rzeczy( "nasz pojazd", "statki") i to właśnie sprawia, że każdy z nas może pojąć istotę tego biznesu.
Ci, którzy wiedzą o chodzi mogą się niecierpliwić podczas czytania, jednak książka jest przeznaczona(w dużej mierze) dla osób początkujących, więc polecam wszystkim którzy rozpoczynają swoją przygodę z MLM'em :)

Damian | 2015-03-03

Książka jest idealnym narzędziem do tego aby móc dać je osobie nie znającej się na marketingu sieciwym i uważam, że osoba przeciętna może zbudować solidny fundament na tej książce. Szczerze? Gdyby ta osoba miała się kierować tylko tą książką to dana osoba mogłaby daleko zajść w życiu jeśli oczywiście stosowałaby regularnie i etycznie narzędzia podane jak na tacy. Moim zdaniem cena zbyt niska w stosunku do wartości książki. Oczywiście godna polecenia.

Bonnemort | 2015-05-23
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 23 maja 2015

Dzięki tej książce nie dałam się wciągnąć w piramidę, gdyż poznałam sposób działania MLM. Jednak uważaj, podczas czytania, książka może wyprać Twój mózg i staniesz się niewolnikiem jakiejś ogromnej firmy zarabiającej wielką kasę na Tobie i obietnicy w którą uwierzyłeś.

pdp | 2014-02-20
Przeczytana: 11 stycznia 2013

na początku jej do końca nie zrozumiałem, jednak gdyby nie TA książka wątpię czy rozpocząłbym swoją przygodę z samorozwojem, wyjaśnia podstawy MLM tak że każdy jest w stanie je zrozumieć ;)

Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 10 stycznia 2012

Przeczytanie książki zajmuje niewiele ponad 2 godziny a treści dla osób związanych w jakikolwiek sposób z marketingiem sieciowym niezwykle przydatne. Obowiązkowa lektura dla ludzi parających się networkiem.

Kasia | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Bardzo dobrze napisana książka, mimo że oczywiście w tej chwili MLM buduje się głównie przez internet, to z całą pewnością bardzo wiele można skorzystać idąc za radami autora.

Bardzo dobre narzędzie w poznaniu MLM, ale jest nierówna - może jednocześnie zachęcić i zniechęcić. Mam mieszane uczucia.