Biznes XXI wieku

Tłumaczenie: Natalia Pińkowska
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
biznes, finanse
Stefan

Pracownik czy przedsiębiorca? Kim lepiej być w XXI wieku? Czy niepokoi Cię korupcja w świecie korporacji i międzynarodowych banków? Czy złości Cię to, że rząd robi zbyt wiele złego i za mało dobrego? A może jesteś zły na samego siebie, że wcześniej nie zająłeś się własnymi finansami? Cóż, życie nie jest łatwe. Pytanie brzmi: co masz zamiar z tym zrobić? Problem nie tkwi w gospodarce. Jest...

Pracownik czy przedsiębiorca?
Kim lepiej być w XXI wieku?

Problem nie tkwi w gospodarce. Jest raczej powiązany z Tobą!

Narzekanie na stan gospodarki i zrzucanie winy na innych nie zapewni Ci lepszej przyszłości finansowej – jeśli chcesz być bogaty, musisz sam o to zadbać. Musisz wziąć przyszłość w swoje ręce i zatroszczyć się o własne źródło utrzymania – i to już dziś!

Potrzebujesz własnego biznesu. Dla większości ludzi to mogą być trudne czasy, ale przed wieloma przedsiębiorcami właśnie teraz otwierają się wspaniałe możliwości. To jest odpowiedni czas na zakładanie własnej firmy. Nigdy nie było na to lepszego momentu!

Biznes XXI wieku to kluczowa książka, która pomoże Ci rozpocząć biznes w marketingu sieciowym. Dzięki niej Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznaj i zastosuj praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora.

źródło opisu: http://www.bogatyojciec.pl/index.php?sub=14&prod=162&desc=2

źródło okładki: http://www.bogatyojciec.pl/index.php?sub=14&prod=162&desc=2

Nise | 2019-02-14
Przeczytana: styczeń 2019

Warto przeczytać, choć napisana przeciętnie. Podobno w każdej książce "biznesowej" jest tylko 7 stron prawdziwie wartościowej treści, tzw. "mięska", a cała reszta to lanie wody. Ta książka zdaje się to potwierdzać.

Patryk | 2018-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2018

Książka dość przeciętna, co tu ukrywać.
Ale często się to zdarza, gdy oczekuję czegoś więcej po danej pozycji.
A może to być też dlatego, że o tym o czym piszę autor wiedziałem już wcześniej?

Robert Kiyosaki, zasłynął ze swojej pierwszej książki pt. "Bogaty ojciec, biedny ojciec", która sprzedała się w milionach egzemplarzy. I może dlatego, miałem większe oczekiwania.

Wracając do książki, na pewno pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy jest to, że autor piszę w sposób zachęcający do dalszego czytania.
Następną rzeczą jest to, że autor nie rozwinął swojego bogactwa za pomocą MLM, czyli Marketingu sieciowego jeszcze inaczej Marketingu wielopoziomowego. Tylko, pisząc jakąś z poprzednich książek doszedł do wniosku (bodajże ze swoim przyjacielem Donaldem Trumpem o ile się nie mylę), że MLM to biznes XXI wieku, coś co się wspaniale rozwija a przede wszystkim, to nie ważne czy jesteś biedny, niewykształcony czy głupi. Bo marketing sieciowy jest dla każdego, a co najlepsze możesz...

Adam | 2018-03-31
Przeczytana: 31 marca 2018

Książka po przeczytaniu której w głowie pozostał mi jeden cytat. Jeden, prosty a zarazem genialny cytat ... daje wiele do myślenia: "Bogactwo to zdolność przetrwania konkretnej liczby dni bez pracy"

MichalMehow | 2018-02-27

Książka raczej mało ma wspólnego z biznesem i finansami bardziej przypomina biografię stąd moja ocena. Gdyby była to biografia ocena by była jak najwyższa.

gdalena | 2017-05-22
Na półkach: Przeczytane, Samorozwój
Przeczytana: 22 maja 2017

Książka ta nie wniosła nic nowego, większość powtarza się w innych.

Adrian Stec | 2017-05-16
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Biznes
Przeczytana: 15 maja 2017

Najlepsza książka jaką czytałem o tematyce marketingu sieciowego w biznesie. Sam bylem przez 1 mać w firmie MLM i się szybko zniechęciłam bo nacisk był kladziony głównie na sprzedaż produktów. Po przeczytaniu tej książki, stwierdzam że na 100% wrócę keszcE do marketingu sieciowego w innej lepszej i sprawdzonej firmie. Moim mottem życiowym jest rozwój, a pieniądze to tylko wisienka na torcie i polecam takie podejście każdemu, dzięki temu można odnaleźć szczęście.. :)

eryk87 | 2016-08-29

bardzo podobna do "Bogaty ojciec, biedny ojciec" , a sam pomysł na biznes sieciowy ... nie kupuję tego ale to tylko moja opinia, małego żuczka nie wydającego kilkunastu ksiązek

moneygrabbing | 2016-04-16

Klasyka. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce rozszerzyć wiedzę o finansach osobistych.

Cranter | 2016-01-11
Na półkach: Przeczytane, Ekonomia, Biznes, 2016
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Wiele ciekawych myśli, cytatów. Dobra na początek drogi z biznesem - naprowadzi na odpowiednie tory. Dla bardziej oczytanch - raczej mało ciekawej konkretnej wiedzy.

Tomek | 2016-01-03

książka warta przeczytania(ze zrozumieniem!!!) oraz wyciągnięcia stosownych wniosków gdyż zachwalany marketing sieciowy nie jest(wg. mnie) jakimś super pomysłem na biznes, metoda przestarzała;) no ale Kiyosaki znalazł sobie kolejny temat żeby napisać książkę i zgarnął przy tym trochę hajsu bo jak wiadomo kasa u tego Pana bierze się nie z biznesów które opisuje ale z książek które wydaje;)