Biznes XXI wieku

Tłumaczenie: Natalia Pińkowska
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
biznes, finanse
Stefan

Pracownik czy przedsiębiorca? Kim lepiej być w XXI wieku? Czy niepokoi Cię korupcja w świecie korporacji i międzynarodowych banków? Czy złości Cię to, że rząd robi zbyt wiele złego i za mało dobrego? A może jesteś zły na samego siebie, że wcześniej nie zająłeś się własnymi finansami? Cóż, życie nie jest łatwe. Pytanie brzmi: co masz zamiar z tym zrobić? Problem nie tkwi w gospodarce. Jest...

Pracownik czy przedsiębiorca?
Kim lepiej być w XXI wieku?

Problem nie tkwi w gospodarce. Jest raczej powiązany z Tobą!

Narzekanie na stan gospodarki i zrzucanie winy na innych nie zapewni Ci lepszej przyszłości finansowej – jeśli chcesz być bogaty, musisz sam o to zadbać. Musisz wziąć przyszłość w swoje ręce i zatroszczyć się o własne źródło utrzymania – i to już dziś!

Potrzebujesz własnego biznesu. Dla większości ludzi to mogą być trudne czasy, ale przed wieloma przedsiębiorcami właśnie teraz otwierają się wspaniałe możliwości. To jest odpowiedni czas na zakładanie własnej firmy. Nigdy nie było na to lepszego momentu!

Biznes XXI wieku to kluczowa książka, która pomoże Ci rozpocząć biznes w marketingu sieciowym. Dzięki niej Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznaj i zastosuj praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora.

źródło opisu: http://www.bogatyojciec.pl/index.php?sub=14&prod=162&desc=2

źródło okładki: http://www.bogatyojciec.pl/index.php?sub=14&prod=162&desc=2

SamuelSeti | 2016-06-28
Przeczytana: czerwiec 2016

Marketingiem sieciowym interesuję się od jakiegoś czasu, od niedawna inwestując w ten biznes kilkanaście tysięcy złotych.Oczekiwania są spore a czytając tego typu książki, tylko utwierdzam się w przekonaniu że dobrze zrobiłem.
Jak pieniążki się zwrócą z nadwyżką, dam książce wyższą ocenę, a póki co mogę jedynie kontrolować postępy ;)

Paula | 2013-01-31
Przeczytana: 2012 rok

Rewelacyjna! Bardzo polecam! Robert Kiyosaki pokazuje dlaczego mamy problemy z ekonomią, pracą, biznesem i podpowiada jakie jest rozwiązanie!

Tomek | 2016-01-03

książka warta przeczytania(ze zrozumieniem!!!) oraz wyciągnięcia stosownych wniosków gdyż zachwalany marketing sieciowy nie jest(wg. mnie) jakimś super pomysłem na biznes, metoda przestarzała;) no ale Kiyosaki znalazł sobie kolejny temat żeby napisać książkę i zgarnął przy tym trochę hajsu bo jak wiadomo kasa u tego Pana bierze się nie z biznesów które opisuje ale z książek które wydaje;)

eryk87 | 2016-08-29

bardzo podobna do "Bogaty ojciec, biedny ojciec" , a sam pomysł na biznes sieciowy ... nie kupuję tego ale to tylko moja opinia, małego żuczka nie wydającego kilkunastu ksiązek

Michał Szafrański | 2013-08-04
Przeczytana: 06 marca 2011

Bezapelacyjna podstawa nie tylko dla każdego mojego partnera biznesowego, ale również dla każdej osoby, która świadomie chce podejść do biznesu. Warto poznawać i naśladować ekspertów.

Cranter | 2016-01-11
Na półkach: 2016, Przeczytane, Ekonomia, Biznes
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Wiele ciekawych myśli, cytatów. Dobra na początek drogi z biznesem - naprowadzi na odpowiednie tory. Dla bardziej oczytanch - raczej mało ciekawej konkretnej wiedzy.

Drwal | 2014-12-22
Na półkach: Przeczytane, Pieniądze

Książka przeczytana, wnioski wyciągnięte. Pytanie brzmi czy zrobiłeś coś Czytelniku poza odłożeniem jej na półkę? :)

Orlsk666 | 2013-09-12

Jednak książki o samorozwoju i edukacji finansowej mogą być pasjonującą lekturą... :)

Kasia | 2013-01-08
Przeczytana: 07 stycznia 2013

Bardzo przydatna lektura dla wszystkich, którzy dążą do niezależności finansowej.

gdalena | 2017-05-22
Na półkach: Przeczytane, Samorozwój
Przeczytana: 22 maja 2017

Książka ta nie wniosła nic nowego, większość powtarza się w innych.