Okładka książki 45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie Don Failla
The 45 Second Presentation That Will Change Your Life
Medium
2006-01-01
2006-01-01
Don Failla MLM marketing marketing wielopoziomowy marketing sieciowy multi level marketing

Okładka książki SYSTEM oraz inne narzędzia do odnoszenia sukcesu w marketingu sieciowym Don Failla, Nancy Failla
SYSTEM oraz in... Don Failla, Nancy F...

Przeczytalam ten crap z ciekawości. Nie warto. Podręcznik dla MLMowiczów z lat 90 ;)

Książka "45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie" autorstwa Dona Failla to praktyczny przewodnik skupiający się na efektywnym sposobie przedstawiania pomysłów i biznesowych możliwości. Failla oferuje prostą i zwięzłą metodę prezentacji, która może być używana w marketingu sieciowym i innych obszarach. Książka ta dostarcza czytelnikom narzędzi do przekazywania informacji w sposób zrozumiały i przekonujący, co może pomóc w budowaniu relacji i osiągnięciu sukcesu w sferze zawodowej.

#762 - Książka 45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie - Don Failla - Wydawnictwo Medium
#322/52/2021

Książka ma 128 stron. Swoją premierę miała w 2006 roku. Jest to poradnik dotyczący network marketingu.

Dzięki tej książce można poznać podstawy tego biznesu i jego istotę. Jest ona idealna dla osób, które dopiero rozpoczynają pracę w tej branży i są począkujące.

Należy pamiętać, że powstała ona 15 lat temu i wiele zmieniło sie w marketingu sieciowym przez te lata.

Warto ją poznać chociażby po to, aby wiedzieć jak się kiedyś pracowało, od czego się odchodzi i jakich błędów należy unikać.

#322/52/2021

Książka o tym jak cudowne są piramidy typu lyoness i czy fm.

Książka o tym jak cudowne są piramidy typu lyoness i czy fm.

2/10 - ja zdecydowanie należę do grona osób, których ta ksiazka nie zachwyciła. Leży u mnie na półce od kilku lat i nie mam pojęcia jak się tam znalazła, a szkoda..
Przede wszystkim przerażają mnie i strasznie rażą słowa w kierunku studiów i ich brak sensu wyrażane przez autora. Każda wiedza jest cenna, a co i kiedy z nią zrobimy to indywidualne podejście. Kolejny aspekt „wydanie książki” i pisanie „czytanie to motywacja w dół” są kompletne ze sobą sprzeczne! Uwielbiam czytać różne rzeczy, również i motywacyjne nie wszystkie wdrażam w życie, ale co przeczytam to moje. Ostatni strasznie uderzający element to spotkania w restauracjach za darmo (może ktoś cos zamówi, jak nie to niech przyjdzie 15 miny później. No i.. nie potrzebujemy obsługi) - totalny brak szacunku dla innej branży!
Nie neguję absolutnie tej formy życia i zarobku, ale autor kompletnie mnie swoim podejściem nie przekonał.

Biblia dla ludzi działających w marketingu sieciowym.
Polecam!

Biblia dla ludzi działających w marketingu sieciowym.
Polecam!

To nie jest znakomicie napisana... albo przetłumaczona książka. Polska wersja pozostawia wiele do życzenia. Natomiast na pewno spełnia swoje zadanie: ma przybliżyć skuteczne metody prowadzenia biznesu w marketingu sieciowym/wielopoziomowym i to robi. Bardzo dobry bryk z MLM.

Don Failla

No i nie odmieniła ;) Bzdury totalne. Raczej do śmiechu

Don Failla

No i nie odmieniła ;) Bzdury totalne. Raczej do śmiechu

Książka ma wprowadzać w to jak działa MLM. Nie pokazuje jednak, jak działa w rzeczywistości to oszustwo jakim jest marketing sieciowy, a ukazuje wizję, która jest pożądana przez wszystkie firmy zajmujące się nim. Zwyczajną metodę ukazywania pewnych pojęć poprzez obrazki (co już jest traktowaniem czytelnika jak idioty) nazwano dumnie "prezentacją na serwetkach". Budzi to śmiech i politowanie, jednak pewne elementy tej książki już takie nie są. Czytając ją miałem wrażenie, jakby ktoś chciał w perfidny sposób zrobić mi pranie mózgu. Manipulacja pojęciami, wskazywanie, jak ważna jest determinacja i przywiązanie do organizacji - to tylko niektóre z narzędzi, którymi posługują się autorzy tej książki. Nie dziwię się teraz, że ludzie mocno zaangażowani w MLMy i niedostrzegający destrukcyjnego wpływu marketingu wielopoziomowego na ich życie zachowują się jak członkowie sekty. Znam takich ludzi i teraz mam świadomość jakiej indoktrynacji zostali poddani. Myślę, że większość ocen tej książki to będą oceny skrajne - bardzo niskie od ludzi, którzy podeszli do tego ze zdrowym rozsądkiem i bardzo wysokie od tych, którzy ulegli. Kwestionujcie i sprawdzajcie w co się pakujecie, bo MLM zniszczył życie niejednemu człowiekowi.

Książka beznadziejna, o to jeden plus i lista minusów:
+ Ciekawy i bardzo oryginalny sposób budowania struktur MLM
- Książka napisana w beznadziejny sposób - masa wykrzykników, słów DUŻĄ LITERĄ i JESZCZE WIĘCEJ WYKRZYKNIKÓW!!!!!
- motywacja made in USA jeszcze gorsza niż sekret
- w bardzo nie realny sposób przedstawia i gloryfikuje system MLM
- niebezpieczna dla młodych ludzi którzy łatwo mogą dać się zmanipulować
- to samo dotyczy starszych osób
- zawiera wyłącznie wiedzę dotyczącą systemu MLM - naprawdę niczego innego w niej nie znajdziesz
- Napisana infantylnym i naciągającym fakty językiem
- Przedstawia system który jest nie do zastosowania w XXI Wieku
- Jeżeli jesteś networkerem - pierwsze rozdziały tłumaczą czym różni się MLM od piramidy finansowej - po co? tak jak by każdy pierwsze co się zastanawiał czy to nie jest piramid finansowa. Po tej książce na pewno zacznie
- po latach będzie ci wstyd że miałeś z tą książką coś wspólnego i będziesz się starał udawać że nie wiesz co to za pozycja bo nikt normalny nie czyta tej książki do końca oprócz .... Perfumiarza :D

Książka beznadziejna, o to jeden plus i lista minusów:
+ Ciekawy i bardzo oryginalny sposób budowania struktur MLM
- motywacja made in USA jeszcze gorsza niż sekret
- w bardzo nie realny sposób przedstawia i gloryfikuje system MLM
- niebezpieczna dla młodych...

• Rozwój osobisty
  • Biznes