Zemsta Fahrenheita

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Łukasz Dybowski". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zwierciadło
978-83-63014-01-8
Literatura polska, XXI wiek
Dorota_1988

Mafia usiłuje skraść tajemniczy obraz Rembrandta rzekomo przedstawiający Bazylikę Mariacką. Czy rzeczywiście taki obraz istnieje i był kiedyś własnością wielkiego fizyka Daniela Fahrenheita? Kto zastrzelił holenderskiego biznesmena pod pomnikiem Neptuna? Czy ma to związek z obrazem, czy też jest częścią większego spisku międzynarodowego? „Zemsta Fahreinheita” to kolejne śledztwo bohatera...

„Zemsta Fahreinheita” to kolejne śledztwo bohatera „Zdrady Kopernika”, warszawskiego wydawcy – Łukasza Dybowskiego.

Jacek Lipski | 2012-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2012

„Zemsta Fahrenheita” to druga, po „Zdradzie Kopernika”, część przygód historyka Łukasza Dybowskiego. Spore rozczarowanie po całkiem niezłym „Al Capone w Berlinie” .

Strzelanina w Gdańsku pod pomnikiem Neptuna. Mafia próbująca zdobyć nieznane dzieło Rembrandta. Brzmi interesująco, ale tylko na poziomie okładki. Cała reszta jest jednym wielkim rozczarowaniem. Nudna fabuła. Słaba narracja. Tragiczne zakończenie. Odradzam!

Renata Mirczewska | 2014-09-26
Przeczytana: 08 lutego 2012

Fantastyczne wrażenie zrobiła na mnie już sama okładka. Dalsza część książki była jeszcze lepsza. Pojawiają się znani już bohaterowie. Akcja jak zawsze ciekawa, szybka i zaskakująca. Gorąco polecam.

Mary | 2012-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2012

książka potwornie nudna, mimo że nigdy nie odkładam nie przeczytanych ksiązek, tej nie dałam rady i pod koniec po prostu przeszłam juz do epilogu. Strasznie mnie wymęczyła. Nie polecam!

phyrexii86 | 2016-10-24
Przeczytana: 24 października 2016

Płytka, sztuczne dialogi, nudna, przewidywalna

anya | 2015-06-09
Przeczytana: maj 2015