Kto się śmieje ostatni

Tłumaczenie: Jerzy Korpanty
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Okolice nieskończoności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Diogenes
The Last Laugh
ezoteryka, życie po śmierci

Czy przeżycia z pogranicza śmierci stanowią rzeczywiście dowód na istnienie życie po śmierci? Raymond A. Moody uważa, że NIE. W "Kto się śmieje ostatni" dr Moody w dowcipny sposób dowodzi, że nauka wciąż zbyt mało wie o wszechświecie, by móc oceniać, co się w nim tak naprawdę dzieje. W trakcie swoich badań dr Moody odkrył zupenie nowe zjawisko nazywane przez niego "empatycznym przeżyciem z...

W "Kto się śmieje ostatni" dr Moody w dowcipny sposób dowodzi, że nauka wciąż zbyt mało wie o wszechświecie, by móc oceniać, co się w nim tak naprawdę dzieje. W trakcie swoich badań dr Moody odkrył zupenie nowe zjawisko nazywane przez niego "empatycznym przeżyciem z pogranicza śmierci" - doświadczenie dzielone przez kogoś, kto sam nie umiera, lecz jedynie łączy się emocjonalnie z osobą umierającą. Z pewnością wiele pozostaje wciąż jeszcze od odkrycia na tym polu.

źródło opisu: Diogenes, 2000

źródło okładki: http://cdn1.asteroid.pl/c4/a.swistak.pl/000/412/412243_400.jpg