Odwiedziny z zaświatów

Tłumaczenie: Anna Minczewska-Przeczek
Reunions: Visionary Encounters with Departed Loved Ones
ezoteryka, życie po śmierci, inne

Dr Raymond A. Moody, autor bestsellerów "Życie po życiu" oraz "Refleksje nad życiem po życiu", w których relacjonował doznania ludzi stojących u progu śmierci, w swoich najnowszych badaniach idzie o wiele dalej: umożliwia żyjącym kontakt z ich najbliższymi, którzy już odeszli z tego świata. Daleki od mistycyzmu, i okultyzmu, swoje relacje przedstawia w sposób rzeczowy i przekonywający, a przynajmniej zmuszający do zastanowienia. Nie koniec jednak na tym: postępując wedle wskazówek autora każdy z nas mógłby ujrzeć w zwierciadle wizje swoich zmarłych bliskich; a kontakt taki, według obserwacji dra Moody`ego, przynosi pociechę i ukojenie?

źródło opisu: http://literacki24.pl/

źródło okładki: http://www.conrada11.pl

Wojciech Detko | 2016-09-22
Przeczytana: 20 września 2016

Dość interesująca lektura, nie jest to jednak książka o zjawiskach paranormalnych jak zdaje się sugerować tytuł. W rzeczywistości jest to bardziej książka o psychologi/parapsychologii. Autor zdaje się odrzucać nadprzyrodzone aspekty na rzecz racjonalnego tłumaczenia, że wszystkie opisane w książce zjawiska to tak naprawdę dzieło naszej świadomości.

Mimo wszystko była to interesująca lektura.

wakahiko | 2016-10-31
Przeczytana: 28 sierpnia 2016