Odwiedziny z zaświatów

Reunions: Visionary Encounters with Departed Loved Ones
ezoteryka, senniki, horoskopy
Anna Minczewska-Przeczek
ezoteryka życie po śmierci inne

Psycholog Raymond Moody, najbardziej znany ze swojej książki „Życie po życiu”, dotyczącej doświadczeń bliskich śmierci, w niniejszym tytule porusza temat wizji i kontaktowania się ze zmarłymi. Robi nawet więcej, gdyż osobiście stawia się w roli przewodnika, który przy pomocy specjalnie przygotowanego zwierciadła, umożliwia żyjącymi nawiązać kontakt z tymi, którzy odeszli....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

polecam dla ludzi balansujących na krawedzi zycia.

Dostałam, przeczytała kilka stron i nie dałam rady skończyć, pomimo kilku prób....całkowicie nie moje klimaty..wrr

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dość interesująca lektura, nie jest to jednak książka o zjawiskach paranormalnych jak zdaje się sugerować tytuł. W rzeczywistości jest to bardziej książka o psychologi/parapsychologii. Autor zdaje się odrzucać nadprzyrodzone aspekty na rzecz racjonalnego tłumaczenia, że wszystkie opisane w książce zjawiska to tak naprawdę dzieło naszej świadomości.

Mimo wszystko była to...

• Ezoteryka
  • Szeroko pojęta psychologia
  • P 10
  • 2016
  • Śmierć
  • ~ Nie dokończę
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Odwiedziny z zaświatów