Jezus z Nazaretu

837221722X
Jezus, chrześcijaństwo, Biblia
religia
Snoopy

Zainteresowanie Jezusem z Nazaretu w ostatnich latach i dziesięcioleciach zdumiewająco wzrosło. Obejmuje ono szerokie warstwy społeczeństwa i to nie tylko chrześcijańskie. Problem Jezusa jest stale aktualny. Jezus stał się nawet sprawą taniej mody, której inspiracją jest sensacja, a nie rzetelna informacja. Niesprawdzone domysły, podejrzenia, manipulacje sprzedawane są jako najnowszy towar, chociaż niewiele mają wspólnego z prawdą. Stąd potrzeba książki właśnie takiej jak ta - napisanej przez wybitnego naukowca, opartej na wszystkich najważniejszych Źródłach, przybliżającej czytelnikowi Tego, który dla chrześcijan jest po prostu niedościgłym wzorem, Tego, który kiedyś rozpoczął nową erę.

źródło opisu: dabar.pl

źródło okładki: dabar.pl