Mężczyzna nie do zdobycia

Okładka książki Mężczyzna nie do zdobycia
Sandra Field Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romance literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romance
Beyond reach
Harlequin
1997-01-01
1997-01-01
837149047X
Janusz Węgiełek
żegluga kapitan praca statek pułapka miłość uwodzenie

Lucy ze względu na zamiłowanie do żeglugi morskiej postanowiła zatrudnić się na kilka tygodni na jachcie kapitana Troya. Z zawodu była masażystką. Jednak Troy był po części przyparty do muru, więc musiał ją zatrudnić, bo nie miał nikogo innego na jej miejsce.
Podstawowa zasada: on jest kapitanem, ona jest podwładnym, nie ma relacji damsko-męskich. Oboje mieli o tym...

naprawdę brak słów

• Harlequin
  • 2015
  • Seria: Harlequin romance
  • Wyzwanie 52 książki 2016
  • Harlequin Romance {end}
  • Przeczytane harlekiny elektroniczne
  • Field Sandra

Dodaj cytat z książki Mężczyzna nie do zdobycia