Noc w Paryżu

Sandra Field Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Światowe Życie literatura obyczajowa, romans
Jet-set seduction
Natalia Wiśniewska
Harlequin
Jet-set seduction
literatura obyczajowa, romans
Natalia Wiśniewska
Harlequin Światowe Życie

1983

Dwa lata temu byłam nad morzem. W okolicznych miejscowościach pełno było różnego rodzaju sklepików, w których za grosze można było kupić książki z serii Harlequin, czego nie omieszkałam uczynić :) Kupiłabym ich znacznie więcej, gdyby nie brak miejsca w bagażu :(
'Noc w Paryżu' przeczytałam wówczas szybko i dość pobieżnie, więc po dwóch latach nie pamiętałam z niej...

• Harlequin
  • Romanse