Dzieje smaku

humor anegdoty kuchnia
publicystyka literacka, eseje
83-86944-44-7
humor anegdoty kuchnia

Książka to zbiór felietonów, które autor publikował uprzednio na łamach m.in. "Kuchni", tak więc ku mojemu zaskoczeniu część z nich brzmiała dla mnie dość znajomo. Stomma zabiera nas w podróż po stołach, kuchniach, zapleczach, restauracjach i knajpach oraz wszelakich gustach. Daje o sobie znać jego frankolifizm - kuchnia francuska postawiona jest na świeczniku, potrawy i...

• Chcę w prezencie
  • Kulinaria/historie, obyczaje okołokuchenne
  • Jedzenie
  • 2015
  • Ważne
  • Historia / Naukowe / Popularnonaukowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dzieje smaku