Władza słowa

Okładka książki Władza słowa
Stanisław Rosiek Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Idee i Polityka publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Idee i Polityka
słowo/obraz terytoria
2010-01-01
2010-01-01
polityka literatura komunizm

Okładka książki Schulz / Forum 12 Maciej Abramowski, Marcin Całbecki, Eliza Gościniak, Ewa Graczyk, Eliza Kącka, Katarzyna Lukas, Aleksandra Naróg, Małgorzata Ogonowska, Józef Olejniczak, Stanisław Rosiek, Włodzimierz Rudnicki, Piotr Sitkiewicz, Tymoteusz Skiba, Aleksandra Skrzypczyk, Branislava Stojanović, Kris van Heuckelom
Ocena 0,0
Schulz / Forum 12 Maciej Abramowski, ...
Okładka książki Schulz / Forum 11 Ewa Badyda, Wacław Bojarski, A. Brun, Łesia Chomycz, Maciej Dajnowski, Balbina Hoppe, Paweł Huelle, Jerzy Kandziora, Iga Lasek, Jakub Orzeszek, Marcin Romanowski, Stanisław Rosiek, Katarzyna Szalewska, Marek Wilczyński, Zofia Ziemann
Ocena 0,0
Schulz / Forum 11 Ewa Badyda, Wacław ...
Okładka książki Schulz/Forum 6 Jerzy Jarzębski, Anna Kaszuba-Dębska, Piotr Millati, Stanisław Rosiek, Bruno Schulz, Piotr Sitkiewicz, Tomasz Swoboda, Anna Szyjkowska-Piotrowska, Marek Wilczyński
Ocena 8,0
Schulz/Forum 6 Jerzy Jarzębski, An...
Okładka książki Schulz/Forum 4 Stefan Chwin, Stanisław Rosiek, Tomasz Swoboda, Filip Szałasek, Agata Tuszyńska, Jan Woleński
Ocena 8,0
Schulz/Forum 4 Stefan Chwin, Stani...
Okładka książki Schulz/Forum 3 Paweł Dybel, Ewa Graczyk, Jerzy Jarzębski, Jerzy Kandziora, Piotr Millati, Stanisław Rosiek, Filip Szałasek
Ocena 8,0
Schulz/Forum 3 Paweł Dybel, Ewa Gr...