Zbieracz Burz, Tom 2

Maja Lidia Kossakowska Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Zastępy Anielskie (tom 2.2) fantastyka, fantasy, science fiction
Fabryka Słów
Zbieracz Burz Kossakowska Siewca Wiatru anioły apokalipsa
Zastępy Anielskie (tom 2.2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Zbieracz Burz Kossakowska Siewca Wiatru anioły apokalipsa

Abaddon -Tańczący na Zgliszczach...Destruktor, nieumarły i nie żywy...Anioł Zagłady, po bitwie z Antykreatorem dochodzi do siebie waląc po mordzie pomniejsze bóstwa i stwory w Strefach Poza Czasem aż do momentu objawienia...
Jasność zniknęła już dawno ale teraz pojawiła się jej emanacja by przekazać rozkaz...Na pozór szaleńczy i bezsensowny, Damon dostał polecenie...

No i skończona historia.
Szkoda tylko, że przez całe 2 tomy autorka rozpisuje się opowiadając kwieciście wygląd wnętrz, budynków, otoczenia, mnoży nieistotne szczegóły ważnych scen przez co można czuć się rozkojarzony lub zagubionym, powtarzane w kółko te same stwierdzenia rozleniwiają, a niektóre wątki są nijak nie połączone z całością.
Tyle stron tylko po to aby pod...

Drugi raz autorka pokazuje że umie w finały :) tom zdecydowanie ciekawszy i rozwiązanie miało sens i podobało mi się.

Spoko, pierwszy tom pod koniec mnie zaintrygował, natomiast 2 tom poszedl jak burza hehe, szybko i bezboleśnie jak grom z jasnego nieba. Niespodziewanie ciekawa i wciagająca książka.

Daimon jest jak karaluch. Podziwiam go. Zaskakujące zakończenie ciekawej intrygi. Liczę na więcej emocji że skrzydlatymi koleżkami. Nie są tacy święci, za jakich chcą uchodzić.

Najlepsza część ! Choć ostatnie kilka stron troszkę mnie rozczarowało, to całość zdecydowanie na 8 :)

Kolejna część "Anielskich zastępów " ,jak najbardziej na plus.Powszedni tom trochę mnie zawiódł ,tutaj jest o wiele lepiej.

Cała historia z pierwszego tomu się rozkręca, bohaterowie oprócz głównego zaczynają bardziej sensownie na to patrzeć i nie ma już tego motania jak w tomie 1. Jest tu mniej polityki niż w "Siewcy Wiatru" .Plus albo minus ,zależy kto co woli. Na pewno...

Drugi tom zdecydowanie ciekawszy niż pierwszy.
Sporo się działo. Wiele ciekawych momentów, które powodowały, że nie miałem ochoty odkładać książki na dzień kolejny.
Krótko mówiąc, a raczej pisząc :) - miodne dzieło ;)

Książka kończąca historię kłótni Abaddona ze swymi przyjaciółmi, momentami bardzo zaskakuje.

Genialne zakończenie. Czytając zastanawiałam się jak autorka wybrnie z kiepskiej sytuacji jakąś stworzyła w opowieści. Nie zawiodłam się. Miło jest czytać o archaniołach, nadprzyrodzonych, idealnych istotach, które są uczłowieczone i popełniają błędny, ulegają pokusie jak każdy śmiertelnik.

Dyskusje

4 785