Zbieracz Burz: Tom 2

Maja Lidia Kossakowska Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Zastępy Anielskie (tom 2.2) fantastyka, fantasy, science fiction
2013-10-18
2010-09-02
Fabryka Słów
anioły demony Bóg Kossakowska Daimon Frey
Zastępy Anielskie (tom 2.2)
fantastyka, fantasy, science fiction
2013-10-18
anioły demony Bóg Kossakowska Daimon Frey

Recenzje oficjalnych recenzentów i

W oczekiwaniu na zagładę

13 Link do recenzji

Daimon jest jak karaluch. Podziwiam go. Zaskakujące zakończenie ciekawej intrygi. Liczę na więcej emocji że skrzydlatymi koleżkami. Nie są tacy święci, za jakich chcą uchodzić.

Najlepsza część ! Choć ostatnie kilka stron troszkę mnie rozczarowało, to całość zdecydowanie na 8 :)

Kolejna część "Anielskich zastępów " ,jak najbardziej na plus.Powszedni tom trochę mnie zawiódł ,tutaj jest o wiele lepiej.

Cała historia z pierwszego tomu się rozkręca, bohaterowie oprócz głównego zaczynają bardziej sensownie na to patrzeć i nie ma już tego motania jak w tomie 1. Jest tu mniej polityki niż w "Siewcy Wiatru" .Plus albo minus ,zależy kto co woli. Na pewno...

Drugi tom zdecydowanie ciekawszy niż pierwszy.
Sporo się działo. Wiele ciekawych momentów, które powodowały, że nie miałem ochoty odkładać książki na dzień kolejny.
Krótko mówiąc, a raczej pisząc :) - miodne dzieło ;)

Książka kończąca historię kłótni Abaddona ze swymi przyjaciółmi, momentami bardzo zaskakuje.

Genialne zakończenie. Czytając zastanawiałam się jak autorka wybrnie z kiepskiej sytuacji jakąś stworzyła w opowieści. Nie zawiodłam się. Miło jest czytać o archaniołach, nadprzyrodzonych, idealnych istotach, które są uczłowieczone i popełniają błędny, ulegają pokusie jak każdy śmiertelnik.

Daimon Frey wciąż dąży do zniszczenia świata na rozkaz Pana. Wszyscy próbują go powstrzymać od tej decyzji, bo nie wierzą, że Światłość przez niego przemawia. A Daimonem targają przeciwne emocje...

Dobra książka, bardzo ciekawa kontynuacja pierwszej części tomu. Podobały mi się wątki z przyjaciółmi Daimona, a zakończenie było takie, jak chciałam. Nic dodać, nic ująć.

Po prostu mi się podobało i tyle. Co prawda cały cykl "Zastępy Anielskie" czytam w trochę dziwnej kolejności. W mojej bibliotece ciężko załapać się na książki autorki, więc biorę, to co jest. Nie patrzę na cykl, ani na kolejność.

Anioł Zagłady dostał od Pana zadanie - zniszczyć Ziemię a wraz z nią ukochanych przez Boga ludzi. Wszyscy przyjaciele starają się przeszkodzić Abaddonowi, nie chcąc uwierzyć że Bóg tak chce. Również on ma coraz więcej chwil zwątpienia.
W tej książce pięknie jest opisany jeden z podstawowych filarów wiary chrześcijańskiej-zaufać Panu. I mimo, że dla wielu osób anioły z...

To naprawdę przyjemna książka o przyjaźni, zdradzie, powinności i walce ze stereotypami. Postaci są wiarygodne, a specyficzny styl pisarstwa pani Mai bardzo trafia w gusta.

Dyskusje

4 641