Cudza pamięć

Kir Bułyczow Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Zeszyty Fantastyczno-Naukowe I fantastyka, fantasy, science fiction
Чужая память
Tadeusz Gosk, Anita Tyszkowska
Zeszyty Fantastyczno-Naukowe I
literatura rosyjska science fiction fantastyka opowiadania

2019

Nadal lubię to czytać. Ze wzruszeniem i bez obrzydzenia. Może i nie jest ambitna, ale jaka fajna.

Dumny posiadacz :-) Super opowiadanko

Kolejny dylemat przedłużania życia ludzkiego. Ciekawie zawarta prawda o nas ludziach i o tym jak bardzo sie różnimy nawet wtedy kiedy jesteśmy wierną kopią innego człowieka. Gorąco polecam

Ciężko wyobrazic sobie kogoś, kto nie lubiłby humoru Kiryła Bułyczowa...musiałby byc chyba...no właśnie, kim?..bo przecież nie kosmitą :)

• Fantastyka
  • Science Fiction
  • W mojej szafie
  • 🚀 Fantastyka naukowa
  • 2020
  • Beletrystya
  • 2018

Dodaj cytat z książki Cudza pamięć