Tropiciel bestii

Okładka książki Tropiciel bestii
James V. Smith, Jr. Wydawnictwo: Repro-Centrum Seria: Horror [Repro-Centrum] horror
horror
Horror [Repro-Centrum]
Beaststalker
Repro-Centrum
1992-01-01
1992-01-01
8370820166
Piotr Bieńkowski
tropiciel bestie potwory mutanty eksperymenty na ludziach

więcej Więcej

Niestety w porównaniu do "Bestii", która już była na średnim poziomie rozrywki grozy, "Tropiciel..." wypada słabo przez przewidywalność fabuły oraz mało ciekawych bohaterów. A bestie? No cóż, po prostu dziękowały swym stwócom jak potrafiły najlepiej.

Hmm, niby horror, ale jakiś taki niezbyt przerażający. Początek zapowiadał się naprawdę ciekawie i zwiastował niezłą historię, ale jednak w trakcie zaczęłam się nudzić. Zakończenie nawet fajne.

Książka przeczytana w 2004 r, więc sporo czasu temu. Pamiętam jednak, że z ledwością przez nią przebrnęłam. Tak jak inne książki czytało mi się łatwo i przyjemnie tak z tą był istny horror.

• Horror
  • Książki z innego świata
  • Horror
  • Do przeczytania
  • Książki autorów zagranicznych
  • Nie chcę przeczytać
  • PULPOWE HORRORY

Dodaj cytat z książki Tropiciel bestii

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Cienie nad Innsmouth Ramsey Campbell, Adrian Cole, Basil Copper, Neil Gaiman, David Langford, D.F. Lewis, H.P. Lovecraft, Brian Lumley, Brian Mooney, Kim Newman, Nicholas Royle, Guy N. Smith, Michael Marshall Smith, Brian Stableford, David A. Sutton, Peter Tremayne, Jack Yeovil
Ocena 7,4
Cienie nad Inn... Ramsey Campbell, Ad...
Okładka książki Szaleństwo Cthulhu Arthur C. Clarke, Heather Graham, Lois H. Gresh, Caitlín R. Kiernan, J.C. Koch, Joseph S. Pulver Sr., Daniel Schweitzer, Michael Shea, John Shirley, Robert Silverberg, William Browning Spencer, Melanie Tem, Jonathan Thomas, K.M. Tonso, Harry Turtledove, Donald Tyson
Ocena 6,8
Szaleństwo Cth... Arthur C. Clarke, H...