Tropiciel bestii

James V. Smith, Jr. Wydawnictwo: Repro-Centrum Seria: Horror [Repro-Centrum] horror
Beaststalker
8370820166
Piotr Bieńkowski
Horror [Repro-Centrum]
tropiciel bestie potwory mutanty eksperymenty na ludziach

Niestety w porównaniu do "Bestii", która już była na średnim poziomie rozrywki grozy, "Tropiciel..." wypada słabo przez przewidywalność fabuły oraz mało ciekawych bohaterów. A bestie? No cóż, po prostu dziękowały swym stwócom jak potrafiły najlepiej.

Hmm, niby horror, ale jakiś taki niezbyt przerażający. Początek zapowiadał się naprawdę ciekawie i zwiastował niezłą historię, ale jednak w trakcie zaczęłam się nudzić. Zakończenie nawet fajne.

Książka przeczytana w 2004 r, więc sporo czasu temu. Pamiętam jednak, że z ledwością przez nią przebrnęłam. Tak jak inne książki czytało mi się łatwo i przyjemnie tak z tą był istny horror.

• Horror
  • Książki z innego świata
  • Horror
  • Do przeczytania
  • Książki autorów zagranicznych
  • Nie chcę przeczytać
  • PULPOWE HORRORY
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tropiciel bestii