Łowca

Okładka książki Łowca
James V. Smith, Jr. Wydawnictwo: Repro-Centrum Seria: Horror [Repro-Centrum] horror
horror
8370820174
Jarosław Weckwerth
duchy

więcej Więcej

Gdy zgasną światła, a mrok rozłoży się po ścianach, podłodze i suficie, padający na ścianę cień kubka po niedopitej herbacie przyjmie obraz psychopaty z nożem. Wszystkie horrory, które śmieszyły nas za dnia, teraz wywołują niepokój i strach. Kiedy ciemność zaczyna gęstnieć i zbliża się pora snu, wyobraźnia zaczyna tworzyć prawdziwą, wymykającą się spod kontroli sztukę.

W...

• HORROR
  • Książki
  • Horror
  • Horror
  • POSIADAM

Dodaj cytat z książki Łowca

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Cienie nad Innsmouth Ramsey Campbell, Adrian Cole, Basil Copper, Neil Gaiman, David Langford, D.F. Lewis, H.P. Lovecraft, Brian Lumley, Brian Mooney, Kim Newman, Nicholas Royle, Guy N. Smith, Michael Marshall Smith, Brian Stableford, David A. Sutton, Peter Tremayne, Jack Yeovil
Ocena 7,4
Cienie nad Inn... Ramsey Campbell, Ad...
Okładka książki Szaleństwo Cthulhu Arthur C. Clarke, Heather Graham, Lois H. Gresh, Caitlín R. Kiernan, J.C. Koch, Joseph S. Pulver Sr., Daniel Schweitzer, Michael Shea, John Shirley, Robert Silverberg, William Browning Spencer, Melanie Tem, Jonathan Thomas, K.M. Tonso, Harry Turtledove, Donald Tyson
Ocena 6,8
Szaleństwo Cth... Arthur C. Clarke, H...