Czy wiesz, co jesz? Poradnik konsumenta, czyli na co zwracać uwagę, robiąc codzienne zakupy

Katarzyna BosackaMałgorzata Kozłowska- Wojciechowska Wydawnictwo: Publicat kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-245-1702-2
Publicat
odżywianie zdrowe odżywianie zdrowe żywienie
kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-245-1702-2
odżywianie zdrowe odżywianie zdrowe żywienie

Matko jakie super porady, myślę że taka książka przyda się każdemu. Gorąco polecam!

Świetna książka dla osób, które chcą dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat zdrowego odżywiania oraz osób, które zaczynają swoją przygodę ze zdrowym jedzeniem. W poradniku znajdziecie dużo ciekawych porad i wskazówek, jakimi kierować się przy wyborze różnych produktów. Książka podzielona jest na 5 rozdziałów (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), a w...

Pełny tekst tutaj:

Rzadko czytam jakiekolwiek poradniki, ale ostatnimi czasy zaczynam się do nich przekonywać - w szczególności, jeżeli natrafię na tak wyczerpującą publikację jak "Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta, czyli na co zwracać uwagę, robiąc codzienne zakupy".

Książka jest po...

Książkę serdecznie Wam polecam, zostanie ze mną na zawsze, poprowadzi Was, abyście wreszcie byli świadomymi konsumentami, Kasia ładnie opisuje na co warto zwracać uwagę przy zakupach

40/2014

Bardzo przydatna książka. Teraz już wiem co jem. Książka napisana w ciekawy, przejrzysty sposób. Teraz już wiem na co trzeba zwracać uwagę na zakupach żeby zaopatrzyć się w najlepsze produkty.

Może dla osób studiujących czy zajmujących się żywieniem będzie dobra. Ewentualnie można ją traktować jako ciekawostkę. Niestety jak dla mnie jest tam za dużo informacji i połowy tak naprawdę nie pamiętam, więc nie mogę śmiało powiedzieć po tej lekturze "wiem co jem i wiem co kupuję"...

Książka, którą traktuję jak encyklopedię wiedzy o żywności. W razie wątpliwości bądź chęci pogłębienia swojej wiedzy postrzegam ją jako wyrocznię i ufam kompetencjom autorek. Bogata w wiedzę, ciekawostki i wskazówki, jak mądrze podchodzić do żywienia.

Włosy dęba stają i gęsia skórka... Chyba wciąż jestem w lekkim szoku po przeczytaniu tej książki. Chociaż wcześniej już zerkałam na etykiety teraz przyjrzę się dużo dokładniej ( choćbym miała skorzystać z lupy!) co stoi na sklepowych półkach. Książkę WARTO przeczytać...a nawet mieć w domku...POLECAM.

Na półkach: , , , ,

Tę książkę powinien przeczytać każdy! Pełna jest bowiem ciekawych, acz rzadkich informacji, które muszą być powszechnie znane. Nie ma przecież bardziej podstawowej materii, dotykającej każdego z nas niż jedzenie. Dzięki niej dowiedziałam się m.in., że mój ulubiony pasztet drobiowy z kurczakiem nawet na jednej fermie nie był, a sól odpowiedzialna jest za odkładanie się...

• Poradniki
  • 2014