Pyszne 25

Anna Starmach
kulinaria, przepisy kulinarne 176 str.
Pyszne

Znak Literanova
kulinaria, przepisy kulinarne
przepisy kulinarne MasterChef gotowanie

Kup książkę

Naprawdę świetna książka! Bardzo często z niej korzystam. Jeśli potrzebuję czegoś prostego, na szybko - sprawdza się idealnie. Pancakes, jabłka pod kruszonką i ciasteczka w piegi to u nas w domu stałe pozycje kulinarne na słodko:) Polecam!

Na półkach: , , , ,

Pani Anna Starmach w swojej książce pt.'' Pyszne 25 do 25 minut do 25 złotych'' zaprasza Czytelnika do niezwykłej podróży w świecie kuchni, która przygotowaniu jest tania, łatwa i prosta.

Pani Anna Starmach przybliża, Czytelnikowi co jest dla niej ważne w trakcie powstawania każdego przepisu. Przykładem na to jest tort Babci Romy. Połączenie doskonałe i nawiązanie do r...

"Gotowanie to zabawa, bardzo pożyteczna zresztą,
bo przynosi smaczne efekty"

Zbiór fajnych pomysłów na potrawy w przystępnej cenie i nie za bardzo skomplikowanych w wykonaniu. Takie lubię najbardziej.

Kolejne wiele hałasu o nic. Każdy byle kucharz usiłuje wymyślić coś nowego i w efekcie człowiek tylko marnuje produkty na te durne przepisy.

Ostatnio w bibliotece przerzuciłam się z działu "fantasy" na dział "kulinaria". Moja biblioteka jest naprawdę super zaopatrzona w wszelkie nowości. Dzięki możliwości wypożyczenia różnych pozycji kulinarnych udało zaoszczędzić się dobre 500 zł. Przeglądając kolejne pozycje sięgnęłam po Pyszne 25. Z pewnością ( w nawiązaniu do tytułowych 25 ) przepisy są łat...

zbiór prostych przepisów dla amatorów kulinarnych :)

Nie uwazam sie za mistrza sztuki kuchennej ale przepisy zawarte w tej ksiazce sa dla naprawde, naprawde poczatkujacych, ktorzy nie wiedza jak usmazyc nalesnika. Potrawy z tej ksiazki sa dla mnie bardzo nijakie. Nie polecam.

super proste i bardzo smaczne pomysły na szybkie przekąski, obiady, desery. Oby więcej takich prostych książek kulinarnych:-)

Genialna dla wszystkich zabieganych. Polecam w szczególności szarlotkę w 25 minut. http://pozycjeobowiazkowe.blogspot.com/2015/12/pyszne-25.html

Prosta kuchnia i pyszne niedrogie przepisy to idealne połączenie. Polecam.

Dodaj cytat z książki Pyszne 25