Pierwszy śnieg

Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Harry Hole (tom 7) Seria: Ślady zbrodni kryminał, sensacja, thriller
Snømannen
kryminał, sensacja, thriller
Iwona Zimnicka
Ślady zbrodni
Harry Hole

Jeden z najlepszych kryminałów Jo Nesbo. Warta akcja, ledwo można złapać oddech. Polecam.

Na początku może niezbyt mnie zainteresowała ale z każdym rozdziałem stała się coraz ciekawsza, zakończenia totalnie się nie spodziewałam i moje próby typowania mordercy okazały się nietrafne, zdecydowanie warte przeczytania.

Świetna lektura. Wartka akcja, dość ciekawe metody stosowane przez mordercę i niespodziewane zakończenie! Nic tylko przeczytać dla mnie rewelacyjna.

Wspaniała, wciągająca do końca kolejna część przygód najlepszego śledczego Norwegii. Nie mogę doczekać się kolejnej 🤗

Czytałam wiele opinii, że Nesbo staje się dobry tylko w połowie serii kryminałów o H. Hole i nie rozumiałam, o co chodzi. Dla mnie każdy tom od 1 do 6 był dobry i ciekawy. Ale teraz, jak już mam za sobą tom 7 „Pierwszy śnieg” rozumiem skąd się wzięły te opinie. Tom 7 był najlepszy. I podejrzewam, że moje zdanie się zmieni już po przeczytaniu kolejnych, ale to...

Nesbo nieźle mną zakręcił, tyle zwrotów akcji. Jestem pod wrażeniem. Takich książek trzeba jak najwięcej.

Jedna z lepszych w serii o Harrym Hole. Trzymająca w napięciu , zaskakujące sceny, wiele zwrotów akcji. Niektóre rozdziały czytałam po dwa razy.

Czytam po kolei wszystkie książki z komisarzem Harrym Hole i ta pozycja najbardziej przypadła mi do gustu. Dużo zwrotów akcji, które lubię w kryminałach oraz wartka akcja nie pozwoliły mi się oderwać od lektury, którą skończyłem w rekordowe 3 dni. Gorąco polecam przeczytać, zaś film na podstawie książki można sobie podarować :)

Siódma część serii o Harrym Hole. Jest to jedna z trzech części, na którą najbardziej czekałem z całej serii obok Pentagramu, który przeczytałem i Policji, która przede mną i podobnie jak w przypadku Pentagramu nie zawiodłem się. Książka wciągająca, trzymająca w napięciu, ciekawe śledztwo i sposób rozwiązania. Czasami podchodząca pod mocny dreszczowiec. Doskonale...

Z uwagi na aurę za oknem sięgnęłam z półki książkę, która idealnie (przynajmniej tytułem) oddawała stan za oknem, czyli “Pierwszy śnieg” Jo Nesbo. Czytałam ją kilka wieczorów i za każdym razem usypiałam, choć nie uważam, że był to słaby kryminał. Nie wiem czy to moje zmęczenie, czy po prostu nie po drodze mi z autorem, bo to nie pierwsza jego książka, co do której mam...

Dyskusje

15 129