Ukłon świata

Hanka Saqib
2024-04-15
2024-04-15

Co sprawia Ci radość?
Co sprawia że Ci się chce?
A może masz wrażenie, że ciągle Ci czegoś Ci brakuje i szukasz sama nie wiesz czego?

„Ukłon świata” to debiutancka powieść Hanki SAQIB, która porwała mnie już od pierwszej strony.

Jest to historia młodej dziewczyny, która pragnie aby świat dał jej coś więcej. Dlatego wyrusza w długą podróż w poszukiwaniu siebie, poszukiwaniu szczęścia, a także doświadczaniu świata.
Po drodze odwiedzi wiele miejsc na całym świecie, będzie studiować w Angli, podróżować po Indiach, pracować w Wietnamie co da jej możliwości dalszych podróży. Uwikła się w mega toksyczny związek, który z jednej strony będzie ją ciągnął w dół a z drugiej da jej pewne możliwość. Po drodze zazna prawdziwego życia i bardzo dobrze pozna zwyczaje panujące w poszczególnych krajach. Ten ogromny kontrast różnorodności zmusi ją do kilku ważnych decyzji, które wpłyną na jej życie. Pozna też przystojnego Pakistańczyka, który zmieni ją i jej życie. Jak spotkanie tych dwóch bratnich dusz wpłynie na nią? Na jej decyzje? Na jej życie? Dowiesz się sięgając po tą niesamowitą książkę.

Ależ to było dobre. Rzadko mi się zdarza, że nie chce kończyć książki, a tutaj tak właśnie miałam. Jak zostało mi ostatnie 100 stron to czytałam to 3 dni, aby ciągle móc się delektować tą historią, wiedzą, doświadczeniem podróżniczym i pięknym językiem jakim jest ta książka napisana.
Fabuła jest niesamowita, chociaż czytając tą książkę cały czas zastanawiałam się ile tutaj jest fikcji a ile prawdy. I mimo wszystko ogromnie liczę, że całość jest prawdą, poza Darren, najbardziej toksyczna osoba jaką miałam okazję „poznać”😉.

Czytając „Ukłon świata” to coś więcej niż zanurzenie się w kolejnej pięknej powieści obyczajowej. Ta historia jest pełna przeżyć, doświadczania, bólu, życiowej mądrości a także egzystencji. Gwarantuję Wam, że ta książka pozwoli przeżyć czytelnikowi piękną podróż a także spojrzeć w głąb siebie i zrozumieć, że ważne jest tylko to co tu i teraz. Że szkoda czasu, na szukanie czegoś co wykreujemy sobie w głowie, że warto przyjrzeć się, czasami z różnych perspektyw temu co mamy, bo w większości jesteśmy szczęściarzami.
I myślę, NIE ja to wiem, że ta książka wpływanie na każdego inaczej, każdy znajdzie w niej coś innego i będzie to mądre i wartościowe bo taka właśnie jest ta historia.
Doskonały debiut! Skuście się❤️

Co sprawia Ci radość?
Co sprawia że Ci się chce?

Dodaj cytat z książki Ukłon świata