Plan B

Okładka książki Plan B Marta Kaczmarczyk
Okładka książki Plan B
Marta Kaczmarczyk Wydawnictwo: brak informacji Cykl: Skrywane sekrety (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Skrywane sekrety (tom 2)
brak informacji
2024-01-01
2024-01-01

Ciąg dalszy losów Zuzy i Piotra. Para po przylocie z wakacji postanawiają powiadomić rodzinę i przyjaciół o ślubie oraz rozpoczynają budowę swojego wymarzonego domu.
Zuza i Piotr to bohaterowie których nie da się nie lubić. Druga część tej historii pokazuje że życie nie zawsze idzie po naszej myśli i czasem potrzebujemy planu B . Będzie też akcja z kotami o której przekonacie się sami.
Autorka poruszyła też dość trudny temat jakim jest staranie się o dziecko.
Tak to było u Zuzy i Piotra gdy dowiedzieli się że są małe szanse na to że zostaną rodzicami ale postanowili się nie poddawać. Doświadczycie tu wielu emocji takich jak śmiech czy łzy .
Na ich drodze pojawi się też pewna mała blondynka o imieniu Julia.
Czy Zuza i Piotr będą w końcu szczęśliwi?
Czy ich marzenie o posiadaniu potomka spełni się?
Na te pytanie odpowiecie sobie czytając te cudowną historię. Zuzę i Piotra polubiłam już w poprzednim tomie I nie mogłam doczekać się kolejnego tomu . I aż żal że jest to koniec historii Zuzy i Piotra na pewno nie długo wrócę ponownie do ich historii.
Książka jest lekka,bardzo wciągająca szybko się ją czyta i nie sposób się od niej oderwać. Bardzo dziękuję autorce za możliwość zrecenzowania tej wspaniałej historii.
Książkę polecam każdemu.

Współpraca Reklamowa.

Zuzanna i Piotr prowadzą spokojne, wspólne życie i wydawałoby się, że taki stan rzeczy jest idealny. W końcu Zuza znalazła miłość, o której marzyła, a przecież Piotr stanął na jej drodze nieoczekiwanie. Teraz planują wesele i marzą o szczęśliwym życiu, ale czy problemy, które spotkają na swojej drodze uda się pokonać?

„Plan B” to kontynuacja książki „Zmiana Planów”, którą ja osobiście uwielbiam, dlatego gdy dowiedziałam się o tym, że poznam dalsze losy Zuzy i Piotra naprawdę się ucieszyłam. W pierwszym tomie byliśmy świadkami poznawania się dwójki głównych bohaterów, a w drugiej części możemy poznawać ich dalsze losy, gdy planują życie razem. Z pewnością druga część pokazuje, że czasami nasze plany nagle się zmieniają, a problemy, które się pojawiają potrafią poróżnić nawet tych najbardziej zakochanych. Właśnie w takich chwilach człowiek często zapomina, że w związku obie osoby przeżywają pewne sytuacje w tym samym stopniu, a nie tylko jedna. Podświadomie odpychamy od siebie kogoś, kto gdyby tylko mógł rzuciłby do stóp cały świat. W takich momentach trzeba dać odetchnąć temu, kto tego potrzebuje i właśnie to wystarczy, bo kiedy do głosu dojdzie serce, pokona się przeciwności losu.

Zuzanna i Piotr to bohaterowie, których w mojej opinii nie można nie polubić, ponieważ są realni i rzeczywiści, a z pewnością wielu ludzi może się z nimi utożsamiać. Ostatnio właśnie takich historii mi brakuje – fikcyjnych, ale realnych, a Marta Kaczmarczyk właśnie taką historię napisała. Osadzenie akcji w Polsce dodaje tej książce uroku i idealnie wpasowuje się w tą opowieść. Bohaterowie musieli stawić również czoła nowej rzeczywistości, w której znaleźli się tak naprawdę przez przypadek, ale ten przypadek zmienił ich życie.

Muszę wspomnieć także o akcji z kotami – przeczytajcie, a dowiecie się, o co chodzi – kocham, uwielbiam i prawie padłam ze śmiechu w pewnym momencie, ale ta scena to jedna z moich ulubionych.

Oczywiście, jeśli śledzicie i czytacie moje recenzje za każdym razem zwracam uwagę na bohaterów drugoplanowych w książkach i tutaj również tak było. Michalina i Janek! To moje top of the top, na których historię czekam. Mam nadzieję, że będę miała przyjemność poznać ich zmagania ze sobą, bo znając Miśkę to Janek nie będzie miał lekko.

„Plan B” to satysfakcjonująca kontynuacja losów Zuzy i Piotra, dzięki czemu z pewnością jeszcze nie raz do niej wrócę. Realna i zabarwiona erotyzmem historia, która przedstawia związek nieidealne, ale za to prawdziwy. Pokazująca, że związek składa się z dwóch osób, które muszą walczyć o wspólne szczęście, jeśli właśnie tego pragną.

Polecam z całego serca.

„Plan B” to kontynuacja książki „Zmiana Planów”, którą...

• Brak

Dodaj cytat z książki Plan B